Zamknij
REKLAMA

Wypadek, choć zderzenia nie było. 31-letnia płocczanka w szpitalu

09:58, 08.11.2019 | M.W
Skomentuj Zdjęcie poglądowe, fot. Depositphotos
REKLAMA

31-letnia płocczanka niestety na długo zapamięta podróż autobusem komunikacji miejskiej, która skończyła się w szpitalu. 

Do zdarzenia doszło w czwartek 7 listopada ok. 15:40 na ul. Wyszogrodzkiej, na wysokości stacji paliw na nitce w kierunku Podolszyc.. Zaczęło się od tego, że 50-letnia płocczanka nie dostosowała prędkości swojego pojazdu. Autobus komunikacji miejskiej, żeby uniknąć zderzenia, musiał gwałtownie zahamować. Kolizji udało się uniknąć, ale jedna z pasażerek została poszkodowana. 

- 31-letnia pasażerka z obrażeniami ciała przewieziona została do szpitala - mówi mł. asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

Z raportu policji z ostatnich 24 godzin wiemy też o sześciu kolizjach w mieście i dwóch w powiecie. O jednej z nich na rondzie Wojska Polskiego informowaliśmy wczoraj. 

[ZT]23978[/ZT]

Z innych zdarzeń kryminalnych odnotowano kradzież katalizatora z hondy przy ul. Północnej (2 tys. złotych), a także kradzież pieniędzy i dokumentów z niezamkniętego samochodu (1200 złotych).

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem :

w godz. 7.00-15.00 na trasie Płock – DK60 - Płock

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

PlocczankaPlocczanka

3 0

Kierowcy autobusów jeżdżą jakby woził worki kartofli. Rozpędzają się a za chwilę przystanek i silne hamowanie. Zero płynnej jazdy. 22:59, 10.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AutosanAutosan

1 1

Kierowcy autobusów jeżdżą według dokładnego planu żeby dojechać na czas! Kierowcy aut osobowych jeżdżą jakby nie mieli mózgów. Pędzą bo się spieszą lub za wszelką cenę chcą wyprzedzić autobus by za chwilę wyhamować. Co w takiej sytuacji robi kierowca autobusu lub ciężarówki? Musi hamować! Najlepiej winę zrzucić na kierowcę autobusu lub ciężarówki. Proszę pomyśleć ! 17:37, 11.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bardzo dobrze! Bardzo dobrze!

1 0

A sadzać dupy na siedzeniach, a nie stać w drzwiach, tak jak te gimby z pozakładanymi plecakami. Kierowca ma prawo gwałtownie zahamować, a pasażer ma obowiązek zająć miejsce siedzące jak są dostępne, a nie *%#)!& poobstawiają wszystkie drzwi i stoją jak *%#)!& na weselu! 16:57, 12.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA