Reklama

Żurek, Gwit i Andersz na deskach Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Żurek, Gwit i Andersz na deskach Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Kryminalna komedia "Szalone nożyczki" po raz kolejny w Płocku. Tym razem w wykonaniu Teatru Marzeń z Warszawy. Podczas sepktaklu wystąpią Lesław Żurek, Urszula Dębska, Maciej Wilewski, Leszek Stanek, Dominika Gwit i Alan Andersz.

Kryminalna komedia "Szalone nożyczki" po raz kolejny w Płocku. Tym razem w wykonaniu Teatru Marzeń z Warszawy. Podczas sepktaklu wystąpią Lesław Żurek, Urszula Dębska, Maciej Wilewski, Leszek Stanek, Dominika Gwit i Alan Andersz.

"Szalone nożyczki" to spektakl, który nigdy nie kończy się tak samo. Podczas przedstawienia aktorzy angażują w zabawę widzów, którzy pomagają znaleźć odpowiedź na pytanie: Kto zabił właścicielkę lokalu wynajmowanego przez energicznego fryzjera? Podejrzani są wszyscy obecni w salonie, każdy miał motyw, lecz nikt nie przyznaje się do zbrodni. 

Scenariusz cieszacy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa. 

Spektakl zostanie wystawiony 15 kwietnia 2018 roku o godz. 17.00 na scenie Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku, ul. Kolegialna 23.

Bilety grupowe i informacja tel: 515 400 723
Rezerwacje biletów online e-mail: info@koncertartex.com
Bilety przez internet : kupbilecik.pl, biletyna.pl       

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE