Reklama

Wielki konkurs i premiera filmu „Iniemamocni 2” w Heliosie!

Opublikowano:
Autor:

Wielki konkurs i premiera filmu „Iniemamocni 2” w Heliosie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Od poniedziałku widzowie kin Helios w całej Polsce mogą poznać dalsze losy rodzinki, którą pokochali aż 14 lat temu! Z okazji premiery kontynuacji hitu z 2004 roku - najnowszej animacji „Iniemamocni 2” - sieć kin Helios zaprasza nie tylko przed ekrany, ale także do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest tygodniowy pobyt w wyjątkowym miejscu na turystycznej mapie Polski - Dolinie Charlotty.

Od  poniedziałku widzowie kin Helios w całej Polsce mogą poznać dalsze losy rodzinki, którą pokochali aż 14 lat temu! Z okazji premiery kontynuacji hitu z 2004 roku - najnowszej animacji „Iniemamocni 2” - sieć kin Helios zaprasza nie tylko przed ekrany, ale także do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest tygodniowy pobyt w wyjątkowym miejscu na turystycznej mapie Polski - Dolinie Charlotty.

W tej niezwykłej rodzinie szykują się pewne zmiany… Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż zostaje w domu z dziećmi, realizując się w zaciszu domowym. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a rozwijające się nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka stanowią nie lada wyzwanie dla opiekunów. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu!

Kino Helios serdecznie zachęca wszystkich do udziału w konkursie. Wystarczy kupić i zachować bilet na dowolny seans filmu „Iniemamocni 2” w wybranym kinie Helios, a następnie pokazać na zdjęciu, czym wyróżnia się rodzinka uczestnika konkursu, jakie są jej wyjątkowe umiejętności czy talenty. Jury z pewnością doceni kreatywność, pomysłowość i poczucie humoru!

Rozstrzygnięcie konkursu ma nastąpić 29 lipca. Szczęśliwy zwycięzca wygra tygodniowy pobyt dla czteroosobowej rodziny (2+2) w ekskluzywnym hotelu Dolina Charlotty. Helios wyróżni także 10 prac, których autorzy otrzymają oryginalne zestawy filmowych gadżetów.

Szczegóły oraz regulamin dostępne są na stronie: www.helios.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE