Reklama

W teatrze wrześniowy weekend za pół ceny

Opublikowano:
Autor:

W teatrze wrześniowy weekend za pół ceny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W teatrze trwają ostatnie przygotowania do premiery spektaklu ?Arszenik i stare koronki?. Płoccy widzowie będą go mogli zobaczyć 25 września kupując bilety za pół ceny. Trzeba się pospieszyć, zostało jeszcze 60 sztuk.

W teatrze trwają ostatnie przygotowania do premiery spektaklu „Arszenik i stare koronki”. Płoccy widzowie będą go mogli zobaczyć 25 września kupując bilety za pół ceny. Trzeba się pospieszyć, zostało jeszcze 60 sztuk.

Tańsze bilety do teatru mają związek z ogólnokrajową akcją „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, którą organizuje Ministerstwo Sportu i Turystyki, aby promować różnorodne oferty na terenie całego kraju także poza głównym sezonem turystycznym. Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej www.polskazobaczwiecej.pl.

Bilety na spektakl „Arszenik i stare koronki”, który zostanie wystawiony 25 września, będą w cenie 15 zł. Zostało 60 sztuk. Nie ma możliwości dokonywania rezerwacji, trzeba udać się osobiście do teatralnej kasy. Przypominamy, że kasa jest czynna od wtorku do piątku w godzinach 9.00 - 14.00 i 16.00 - 18.00, w soboty od 9.00 do 13.00 i na godzinę przed każdym spektaklem. Także w niedzielę można jeszcze kupić bilet na godzinę przed rozpoczęciem przedstawienia. 

Do tej samej akcji przyłączyli się przewodnicy z Duces Mazowsze, którzy zapraszają na spacery 23, 24 i 26 września w cenie 7 zł (szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.ducesmazovie.pl). Także Muzeum Mazowieckie zaprasza w tych samych dniach na zwiedzanie ekspozycji secesji i art-deco , oferując bilety w cenie 5 zł (z przewodnikiem za 25 zł). Z lokalnych punktów gastronomicznych zgłosiła się Oberża pod Strzechą.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE