Reklama

W czwartek spotkanie z reporterem. Kojarzycie ten program?

Opublikowano:
Autor:

W czwartek spotkanie z reporterem. Kojarzycie ten program? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W czwartek w Płocku będzie gościł reporter Wojciech Tochman, znany z programu poświęconego osobom zaginionym w TVP1 "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Prowadził go przez pięć lat. To on założył Fundację ITAKA poszukującą zaginionych i pomagającą ich rodzinom.

W czwartek w Płocku będzie gościł reporter Wojciech Tochman, znany z programu poświęconego osobom zaginionym w TVP1 "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Prowadził go przez pięć lat. To on założył Fundację ITAKA poszukującą zaginionych i pomagającą ich rodzinom.

Spotkanie z Wojciechem Tochmanem będzie już w najbliższy czwartek, 8 grudnia. Do rozmowy zaprosi go Krzysztof Blinkiewicz, właściciel księgarnio-kawiarni Czerwony Atrament. A z pewnością będzie o czym dyskutować, ponieważ Tochman właśnie pracuje nad nowym materiałem. Nie zabraknie także wątku poświęconego sztuce reportażu. Nasz gość założył w 2009 roku w Warszawie wraz z Pawłem Goźlińskim i Mariuszem Szczygłem Instytut Reportażu.

Początek w Czerwonym Atramencie przy ul. Kolegialnej 4 (wejście od podwórka) o godzinie 19.00. Lepiej przyjść trochę wcześniej, aby zająć miejsce. Księgarnia, chociaż przytulna, to jednak ma niewielki metraż. Na spotkaniu z Filipem Springerem nie było, gdzie szpilki wcisnąć.

[ZT]13635[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE