Reklama

Voo Voo wyruszyło w trasę koncertową. Pierwszy przystanek zrobili w Płocku [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Voo Voo wyruszyło w trasę koncertową. Pierwszy przystanek zrobili w Płocku [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Nowa płyta zespołu Voo Voo "Za niebawem" zbiera pochlebne recenzje. Materiał z krążka można było usłyszeć w piątkowy wieczór w siedzibie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki przy ul. Jakubowskiego. Publiczność wypełniła salę koncertową do ostatniego miejsca.

Nowa płyta zespołu Voo Voo "Za niebawem" zbiera pochlebne recenzje. Materiał z krążka można było usłyszeć w piątkowy wieczór w siedzibie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki przy ul. Jakubowskiego. Publiczność wypełniła salę koncertową do ostatniego miejsca.

Dla zespołu Płock stał się pierwszym miejsce na trasie koncertowej zatytułowanej podobnie jak nowa płyta - "Za niebawem", która ukazała się 15 lutego 2019 r. Zespół wspomagały gościnnie Natalia i Paulina Przybysz wraz z ich mamą Anną. Wydawnictwo promuje singiel "Się poruszam 1".

Voo Voo zakończy trasę koncertową dopiero 13 czerwca, w międzyczasie występując m.in. w Poznaniu, Częstochowie, Wrocławiu, Gdańsku, Włocławku, Katowicach, Toruniu, Warszawie, Krakowie, Szczecinie czy Rzeszowie. Zaplanowali łącznie 31 koncertów. Na ich występie w sali koncertowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki bawiło się ponad 300 widzów, którzy nie zawiedli się formą zespołu. Na koniec można było otrzymać autograf od Wojciecha Waglewskiego, Mateusza Pospieszalskiego i pozostałych muzyków.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE