Reklama

TRE VOCI – „Trzech Tenorów”, 30.07.2017

Opublikowano:
Autor:

TRE VOCI – „Trzech Tenorów”, 30.07.2017 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Voytek Soko, Miłosz Gałaj i Mikołaj Adamczak są artystami nowej generacji: trzy indywidualności, trzy zróżnicowane, wspaniałe głosy tenorowe. Młodzi i utalentowani, obdarzeni charyzmą, pasją śpiewu i poczuciem humoru – w swych koncertach łączą swobodnie różne gatunki muzyki. Ich niepowtarzalne, doskonale zgrane głosy zachwycają siłą ekspresji i kunsztem wokalnym, wzruszają i bawią.

Voytek Soko, Miłosz Gałaj i Mikołaj Adamczak są artystami nowej generacji: trzy indywidualności, trzy zróżnicowane, wspaniałe głosy tenorowe. Młodzi i utalentowani, obdarzeni charyzmą, pasją śpiewu i poczuciem humoru – w swych koncertach łączą swobodnie różne gatunki muzyki. Ich niepowtarzalne, doskonale zgrane głosy zachwycają siłą ekspresji i kunsztem wokalnym, wzruszają i bawią.

Każdy z nich ma własną karierę na scenie operowej, ale uwielbiają śpiewać razem. Kiedy wchodzą razem na scenę, dzieje się magia. Przekonała się o tym krakowska publiczność podczas koncertu plenerowego w Alei Róż, gdzie TRE VOCI wystąpiło u boku Pierwszej Damy Operetki – Grażyny Brodzińskiej.

Udział w tym przedsięwzięciu zaowocował szczególnym dla członków zespołu wyjazdem do Stanów Zjednoczonych, gdzie w chicagowskim Copernicus Center wraz z Paderewski Symphony Orchestra „TRE VOCI” dali popis umiejętności wokalnych przed amerykańską Polonią. Wyjątkowa podróż i wydarzenie artystyczne pogłębiły przyjaźń, która przekłada się na jedyny w swoim rodzaju projekt muzyczny.

TRE VOCI tworzy swoje koncerty, łącząc w programie utwory klasyczne, należące do kanonu muzyki operowej i operetkowej, pieśni neapolitańskie, muzykę filmową, przeboje musicalowe, szlagiery muzyki popularnej oraz najnowsze hity, a wszystko wyśpiewane z finezją głosów operowych i z przymrużeniem oka.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE