Reklama

Topa i Boczarska uczący w Małachowiance. Niebawem premiera serialu TVN "Pod powierzchnią"

Opublikowano:
Autor:

Topa i Boczarska uczący w Małachowiance. Niebawem premiera serialu TVN  "Pod powierzchnią" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura 21 października to nie tylko dzień wyborów samorządowych. Wieczorem można usiąść w fotelu i obejrzeć pierwszy odcinek ośmioodcinkowej produkcji stacji TVN pt. "Pod powierzchnią", do której zdjęcia kręcono także w Płocku.

21 października to nie tylko dzień wyborów samorządowych. Wieczorem można usiąść w fotelu i obejrzeć pierwszy odcinek ośmioodcinkowej produkcji stacji TVN pt. "Pod powierzchnią", do której zdjęcia kręcono także w Płocku.

Płock nie miał ostatnio najlepszej passy, jeśli chodzi o produkcje z plenerami ulokowanymi w naszym mieście. Wystarczy wspomnieć film "Kochaj", który nie zebrał najlepszych ocen czy to krytyków filmowych, czy wreszcie samych widzów na portalach filmowych. Czy "Pod powierzchnią" okaże się lepszy? Już teraz u niektórych zdradzona część fabuły budzi skojarzenia z amerykańskim serialem The Affair, uznanym w 2015 r. za najlepszy serial dramatyczny. Stacja TVN promuje "Pod powierzchnią" jako odcinkowy dramat pełen poplątanych losów czworga bohaterów wraz z ich rozterkami, kłamstwami i ukrywanymi sekretami, wreszcie burzliwymi wydarzeniami, które mają doprowadzić do zbrodni. Fabuła koncentruje się wokół czterech postaci - małżeństwa, które mierzy się z dramatem utraty dziecka oraz ojca i jego nastoletniej, zbuntowanej córki. Wszystko to opatrzono jednym pytaniem przewodnim "Jak dobrze znasz tych, których kochasz?". 


Ośmioodcinkowy obraz wyreżyseruje Borys Lankosz, laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Autorem zdjęć jest operator Bogumił Godfrejów, nominowany do Oscara w kategorii krótkometrażowy film fabularny. Główne role powierzono: Magdalenie Boczarskiej, Bartłomiejowi Topie, Łukaszowi Simlatowi oraz debiutującej Marii Kowalskiej.

Premiera 21 października na kanale TVN o godz. 21.30.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=xIZtPX2NeN4[/YT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE