Reklama

Ta kolejka zaskoczyła wszystkich. POKiS zmienia plany

Opublikowano:
Autor:

Ta kolejka zaskoczyła wszystkich. POKiS zmienia plany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Informowaliśmy w sobotę o planowanym koncercie Lao Che na otwarcie nowej siedziby Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Zainteresowanie darmowymi wejściówkami było tak duże, że w poniedziałek rano cała dostępna pula rozeszła się niczym świeże bułeczki w piekarni. Dla tych, którzy byli zawiedzeni, bo dla nich nie starczyło, mamy dobre wieści.

Informowaliśmy w sobotę o planowanym koncercie Lao Che na otwarcie nowej siedziby Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Zainteresowanie darmowymi wejściówkami było tak duże, że w poniedziałek rano cała dostępna pula rozeszła się niczym świeże bułeczki w piekarni. Dla tych, którzy byli zawiedzeni, bo dla nich nie starczyło, mamy dobre wieści.

- W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertem Lao Che zmieniamy charakter wydarzenia na plenerowy i wprowadzamy dodatkową pulę zaproszeń! - poinformowano na Facebooku. Impreza odbędzie się przy ul. Jakubowskiego 10, na placu przy nowej siedzibie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

Wejściówki na koncert można odebrać w Bileterii POKiS (ul. Jakubowskiego 10), od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-15.00.

[ZT]20119[/ZT]
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE