Reklama

Studenci zapraszają uczniów do siebie. Ale wybranych

Opublikowano:
Autor:

Studenci zapraszają uczniów do siebie. Ale wybranych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Studenci płockiej Politechniki Warszawskiej zapraszają uczniów zamierzających zdawać chemię na maturze do udziału w projekcie ?Doświadcz chemii?. Trzeba się pośpieszyć - termin składania upływa w przyszły poniedziałek. Uwaga - zakwalifikują się tylko najlepsi.

Studenci płockiej Politechniki Warszawskiej zapraszają uczniów zamierzających zdawać chemię na maturze do udziału w projekcie „Doświadcz chemii”. Trzeba się pośpieszyć - termin składania upływa w przyszły poniedziałek. Uwaga - zakwalifikują się tylko najlepsi.

To projekt Płockiego Naukowego Koła Chemików we współpracy z Instytutem Chemii na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, który jest skierowany do uczniów szkół średnich. Projekt obejmuje 10 dwugodzinnych spotkań składających się z półgodzinnej części wykładowej (zagadnienia maturalne z lekkim poszerzeniem treści) i 1,5-godzinnej części laboratoryjnej (pokazy, a także część doświadczeń wykonywana przez uczestników). Będą je prowadzić studenci z koła pod okiem Instytutu Chemii w gmachu głównym przy Łukasiewicza 17.

- Z uwagi na to, że spotkania będą miały miejsce w godzinach, w których zwykle w szkołach trwają lekcje, osobom, które będą uczestniczyć w spotkaniach, będziemy każdorazowo wystawiać potwierdzenie obecności - zapowiadają studenci.

Zainteresowani powinni zgłosić się mailowo na adres: pnkch@pw.plock.pl , a w treści zawrzeć swoje imię, nazwisko, klasę oraz szkołę. Termin wysyłania zgłoszeń upływa 31 października br. W wiadomości zwrotnej kandydaci otrzymają datę oraz godzinę testu kwalifikacyjnego. W projekcie weźmie udział 12 osób, które najlepiej wypadną w teście.

Więcej informacji o spotkaniach można znaleźć pod adresem www.facebook.com/pnkch

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE