Reklama

Śnieżne krajobrazy pojawiły się na parterze Ratusza

Opublikowano:
Autor:

Śnieżne krajobrazy pojawiły się na parterze Ratusza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Płock pod białą pierzyną, świąteczna choinka, tonący w zaspach kulig, anioły o śnieżnobiałych skrzydłach - w Galerii P na parterze Ratusza zima rozgościła się na dobre na obrazach członków Stowarzyszenia Twórców Kultury.

Płock pod białą pierzyną, świąteczna choinka, tonący w zaspach kulig, anioły o śnieżnobiałych skrzydłach - w Galerii P na parterze Ratusza zima rozgościła się na dobre na obrazach członków Stowarzyszenia Twórców Kultury.

Na parterze Urzędu Miasta otwarto zimową wystawę. Prezentowane są na niej prace 17 twórców, którzy mieli uchwycić - zgodnie z tytułem wystawy - "Pejzaż zimowy". Króluje oczywiście śnieg, w którym toną pola, łąki, który białym puchem pokrywa płocką katedrę, ale są też inne motywy kojarzące się z tą porą roku - Boże Narodzenie, anioły, kuligi, zamarznięte tafle. 

Wystawę można oglądać do 20 grudnia. Są na niej obrazy następujących twórców: Marii Bukowskiej, Eleny Danilenko, Zofii Długosz, Stanisława Kolca, Elżbiety Kwilman, Ewy Łukawskiej, Janiny Mirowskiej, Wiesławy Ożóg, Jolanty Pawłowskiej, Bogdana Pietrzaka, Stefanii Przybyłowskiej, Heleny Skrok, Leszka Sosnowskiego, Danuty Sznajder, Kamili Świtalskiej, Marii Żak i Hanny Woźniak-Kwiatkowskiej. 

Zobaczcie zdjęcia z wernisażu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE