Reklama

Rzeka Muzyki: Olga Bończyk - piosenki Kaliny Jędrusik

Opublikowano:
Autor:

Rzeka Muzyki: Olga Bończyk - piosenki Kaliny Jędrusik - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Olga Bończyk – piosenki Kaliny Jędrusik „Kalinowe Wieczory”, 20.08.2017

Olga Bończyk – piosenki Kaliny Jędrusik „Kalinowe Wieczory”, 20.08.2017

Amfiteatr przy Operze Nova
Bydgoszcz

Kolejna znana i lubiana postać tegorocznej edycji Rzeki Muzyki Olga Bończyk to postać, niezwykle znana, lubiana i rozpoznawalna, kolejna potencjalna gwiazda tegorocznej edycji. Bardzo krótko ujmując, jest polską aktorką teatralną, filmową i wokalistką. Związana jest m.in. z teatrami: Piosenki we Wrocławiu; Rampa, „Roma”, Kamienica, Projekt Teatr Warszawa, teatrem impresaryjnym Ale! Teatr i teatrem „Capitol” w Warszawie.

Występuje nie tylko na deskach teatralnych; wraz z czołowymi polskimi jazzowymi muzykami koncertuje z autorskimi recitalami.

Podczas koncertu z cyklu „RZEKA MUZYKI” wystąpi w recitalu piosenek Kaliny Jędrusik pt.: „Kalinowe wieczory”. Na program składają się najpiękniejsze piosenki Kaliny Jędrusik w doskonałych, stylowych aranżacjach jednego z najbardziej utalentowanych aranżerów i pianistów w Polsce – Jacka Piskorza. W koncercie znajdą się m.in: „Kalinowe serce“, „Nie pożałuje Pan“ , „S.O.S“ i wiele innych najbardziej znanych i rozpoznawalnych piosenek, które wyszły spod pióra Wasowskiego i Przybory.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE