Reklama

Ruszyła sprzedaż biletów na Audioriver. W jakiej cenie karnety?

Opublikowano:
Autor:

Ruszyła sprzedaż biletów na Audioriver. W jakiej cenie karnety? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Jeśli ktoś ma nietuzinkowy pomysł i chciałby dołączyć do zespołu współtworzącego Audioriver 2019, to niech napisze parę słów o sobie i opisze pomysł, który mógłby wzbogacić dzienną część festiwalu. - Jeżeli masz odwagę, by zaprezentować siebie, swoje pomysły, a przy okazji zaangażować się w coś przyjemnego i pożytecznego czekamy na Ciebie. Szukamy twórczych osób jak i organizacji, promotorów, agencji w każdym polu kultury: sztuki, wideo artu, instalacji, teatru, perfomance, designu i oczywiście muzyki - mówi Piotr Orlicz-Rabiega, organizator festiwalu.

Jeśli ktoś ma nietuzinkowy pomysł i chciałby dołączyć do zespołu współtworzącego Audioriver 2019, to niech napisze parę słów o sobie i opisze pomysł, który mógłby wzbogacić dzienną część festiwalu. - Jeżeli masz odwagę, by zaprezentować siebie, swoje pomysły, a przy okazji zaangażować się w coś przyjemnego i pożytecznego czekamy na Ciebie. Szukamy twórczych osób jak i organizacji, promotorów, agencji w każdym polu kultury: sztuki, wideo artu, instalacji, teatru, perfomance, designu i oczywiście muzyki - mówi Piotr Orlicz-Rabiega, organizator festiwalu.

Organizatorzy Festiwalu poszukują twórczych osób i zapraszają do współtworzenia programu Audioriver Sobótka, czyli cyklu darmowych wydarzeń dla festiwalowiczów i płocczan. Liczą się ciekawe pomysły  na wystawy, instalacje, pokazy filmowe, teatr, performance czy taniec. Jeśli chcecie dołączyć do zespołu współtworzącego Audioriver 2019, swoje zgłoszenia zawierające parę słów o sobie, opis pomysłu i wybór materiałów wizualnych przesyłajcie na adres: [email protected] Nie ma żadnych ograniczeń formalnych ani wiekowych.

Bilety

Program 14. edycji Audioriver jeszcze się kształtuje, dlatego pierwsza pula biletów zawsze jest najtańsza. W tym przypadku sprzedaż potrwa do 2 grudnia. Bilety znajdziecie w serwisie eBilet.pl oraz w wybranych punktach Media Markt listę punktów sprzedaży na stronie www.audioriver.pl. Przypominamy, że wszyscy chętni na to coroczne wydarzenie mogą sobie wpisać do kalendarza termin od 26 do 28 lipca 2019r. Pierwszych artystów festiwalowego line-upu poznamy do końca  roku.

Ceny biletów okazały się większe o 30 zł niż przy poprzedniej edycji, co widać już przy pierwszej i najtańszej puli, z kolei przy drugiej, trzeciej, czwartej i ostatniej puli oba karnety są droższe o 20 zł.

Na pocieszenie dodajmy, że to i tak mniejsza podwyżka cen biletów niż na tegoroczny Audioriver. O ile w ostatniej festiwalowej puli w 2017 r. za karnet dwudniowy płaciło się 260, trzydniowy - 320 zł, to już w 2018 te ceny wyniosły odpowiednio 310 i 380 zł. Bilety jednodniowe kosztowały 170 zł, na Sun/Day - 70 zł.

Harmonogram sprzedaży biletów Audioriver 2019:
31 października – 2 grudnia 2018     karnet 2-dniowy: 200 zł, karnet 3-dniowy: 270 zł
3 grudnia 2108 – 3 lutego 2019        karnet 2-dniowy: 240 zł, karnet 3-dniowy: 310 zł
4 lutego – 12 maja 2109                  karnet 2-dniowy: 270 zł, karnet 3-dniowy: 340 zł
13 maja – 22 lipca 2019                  karnet 2-dniowy: 300 zł, karnet 3-dniowy: 370 zł
23 lipca – 26 lipca 2019                  karnet 2-dniowy: 330 zł, karnet 3-dniowy: 400 zł

bilety jednodniowe na piątek i sobotę (w sprzedaży w późniejszym terminie wyłącznie w przypadku niewyprzedania się karnetów) - 200 zł

Sun/Day - 70 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE