Reklama

Przebranie było tak dobre, że trudno było poznać, kto to

Opublikowano:
Autor:

Przebranie było tak dobre, że trudno było poznać, kto to - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Niełatwo było poznać prezydenta Płocka pod bujną, białą brodą i w okularach - Andrzej Nowakowski w przebraniu św. Mikołaja odwiedził dziś kilka miejskich przedszkoli, by rozdać prezenty najmłodszym płocczanom.

Niełatwo było poznać prezydenta Płocka pod bujną, białą brodą i w okularach - Andrzej Nowakowski w przebraniu św. Mikołaja odwiedził dziś kilka miejskich przedszkoli, by rozdać prezenty najmłodszym płocczanom.

Wraz ze swym elfem prezydent przybył m.in. do Miejskiego Przedszkola nr 37 na Podolszycach, zwanego "Przedszkolem z tęczą". Gromkie "Ho, ho, ho" uradowało większość podekscytowanych niemożliwie przedszkolaków, choć maluchy z najmłodszej grupy patrzyły na brodatego gościa dość niepewnie, mocno ściskając za ręce panie przedszkolanki. Po upewnieniu się, że dzieci rozumieją układ między nimi a Mikołajem ("prezenty dostają grzeczne dzieci, które słuchają rodziców i opiekunów"), prezydent podniósł brodę do góry, zdradził, że jest tylko przebrany za Mikołaja ("prawdziwy przyjdzie w Wigilię"), po czym najmłodsi płocczanie dostali gry, przybijali piątki z prezydentem i pozowali do zdjęć.

Zobaczcie zdjęcia z MP nr 37

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE