Reklama

Płocka Orkiestra Symfoniczna, chóry i soliści. Piękny koncert kolęd

Opublikowano:
Autor:

Płocka Orkiestra Symfoniczna, chóry i soliści. Piękny koncert kolęd - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W piątkowy wieczór sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej pękała w szwach. Widzowie zajęli nawet schody chcąc wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu chóru dziecięcego i Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

W piątkowy wieczór sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej pękała w szwach. Widzowie zajęli nawet schody chcąc wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu chóru dziecięcego i Płockiej Orkiestry Symfonicznej. 

Aranżacje najpiękniejszych polskich kolęd, m.in.  "Cicha noc", "Wśród nocnej ciszy", "Jezus malusieńki", "Dzisiaj w Betlejem", "Gdy się Chrystus rodzi", opracowała Zuzanna Niedzielak.

Połączone siły chórów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku, którymi na co dzień opiekuje się profesor Andrzej Sitek, wraz z muzyką płockich symfoników nadały pięknym polskim kolędom jeszcze bardziej magicznego brzmienia. 

Na scenie wystąpili również soliści Sylwia Strugińska (sopran), Dariusz Stachura (tenor) i Ziemowit Wojtczak (baryton). Płocką Orkiestrą Symfoniczną dyrygował Przemysław Marcyniak.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE