Reklama

Płocka filia Politechniki Warszawskiej zaprasza na Drzwi Otwarte

Opublikowano:
Autor:

Płocka filia Politechniki Warszawskiej zaprasza na Drzwi Otwarte  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Uczycie się jeszcze w szkole ponadgimnazjalnej, ale tak naprawdę liczycie już dni do matury? Po zdaniu egzaminu dojrzałości czas na decyzję, co dalej, praca, może studia. A jeśli studia, to gdzie i na jakim kierunku. Aby ułatwić zapoznanie się ze swoją ofertą, płocka filia Politechniki Warszawskiej zaprasza na „Drzwi Otwarte”.

Uczycie się jeszcze w szkole ponadgimnazjalnej, ale tak naprawdę liczycie już dni do matury? Po zdaniu egzaminu dojrzałości czas na decyzję, co dalej, praca, może studia. A jeśli studia, to gdzie i na jakim kierunku. Aby ułatwić zapoznanie się ze swoją ofertą, płocka filia Politechniki Warszawskiej zaprasza na „Drzwi Otwarte”.

Warto skorzystać z takich wydarzeń, bo nawet jeśli teraz nie myślicie o spędzaniu kilku lat akurat na danej uczelni, to zawsze kogoś podpytamy, kto zdążył już wytyczyć dla sobie akademicką ścieżkę. Lepiej więc przyjść, porozmawiać ze studentami, ponieważ decyzja nie nie należy do najłatwiejszych. Przede wszystkim trzeba określić własne preferencje i zdolności, spróbować dopasować je do oferty oraz pomyśleć o tym, że czas studiów wbrew pozorom szybko mija. Po opuszczeniu murów uczelni każdy absolwent zderzy się z realiami rynku pracy, o ile nie pracował już ze statusem żaka.

W trakcie „Drzwi Otwartych” każda uczelnia stara się pokazać, na co może u nich liczyć przyszły student. Zainteresowani niech uwzględnią swoich planach datę 24 marca. Już od godziny 10.30 będzie można zapoznać się z zasadami rekrutacji i warunków studiowania, przewidziano zwiedzanie pracowni i laboratoriów, pokazy osiągnięć naukowych, konsultacje z doradcami zawodowymi i konkursy z nagrodami.

Fot. Materiały promocyjne filii Politechniki Warszawskiej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE