Reklama

Nagroda dla najbardziej kreatywnych i oryginalnych twórców. Nominowany płocczanin

Opublikowano:
Autor:

Nagroda dla najbardziej kreatywnych i oryginalnych twórców. Nominowany płocczanin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Poprzez nagrody chcą docenić tych najciekawszych, najbardziej kreatywnych, nowatorskich, oryginalnych i profesjonalnych twórców wideo w internecie. Trzymajcie kciuki za płocczanina, uzyskał nominację.

Poprzez te nagrody chcą docenić tych najciekawszych, najbardziej kreatywnych, nowatorskich, oryginalnych i profesjonalnych twórców wideo w internecie. Trzymajcie kciuki za płocczanina, uzyskał nominację w konkursie organizowanym przez magazyn "Press". 

To już kolejna edycja nagród Grand Video Awards. Organizatorem konkursu jest magazyn „Press”. Zwycięzców wyłania jury złożone z profesjonalistów, pracowników mediów, sieci internetowych, firm technologicznych, agencji reklamowych.

W tym roku do finału nominowano 59 materiałów wideo spośród 710 nadesłanych filmów. Zwycięzców poznamy niebawem, na gali 12 października w kinie Iluzjon w Warszawie. Mu zwracamy uwagę na kategorię „wideo popularnonaukowe”. Piotr Kosek, prowadzący program Astrofaza, został nominowany za odcinek „Czarne dziury. Władcy czasu i przestrzeni”, który sam wyreżyserował. W przygotowaniu tego odcinka wsparło go wielu płocczan. Za zdjęcia do tego odcinka odpowiadał Kamil Ziółkowski. 

Warto mocno zaciskać kciuki, ponieważ jest spora konkurencja. W tej samej kategorii nominowano odcinek programu „Historia bez Cenzury – Powstanie Warszawskie” (Wojciech Drewniak, Tomasz Okoń), Cezarego Pazurę za „Kulisy dubbingowania filmów i bajek”. Pozostali nominowani to: - Huyen Pham i Marcin Nguyen – emce – "Pilnie poszukuję pracownika (oferta nie dotyczy ludzi)",

- Marcin M. Drews – Łowcy Przygód Telewizja – "Lamsdorf: demony wojny",

- Marcin Zastawnik, Anna Kotlińska – Propersound – "Odgłosy karmienia piersią. ProperSound #12",

- Radosław Kotarski – Polimaty – "Jak smakuje ludzkie mięso? | Polimaty #83".

Fot. Kadry z odcinka "Czarne dziury. Władcy czasu i przestrzeni"

[ZT]16465[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE