Reklama

Musical "Metro" w Płocku. Była owacja na stojąco [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Musical "Metro" w Płocku. Była owacja na stojąco [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Premiera musicalu "Metro" odbyła się 1991 r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Piosenki śpiewała Edyta Górniak czy Katarzyna Groniec. Od premiery upłynęły lata, a musical, dzięki artystom i piosenkom, wciąż potrafi zachwycić publiczność.

Premiera musicalu "Metro" odbyła się 1991 r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Piosenki śpiewali: Edyta Górniak, Robert Janowski czy Katarzyna Groniec, otwierając im drzwi do kariery. Od premiery upłynęły lata, a musical, dzięki kolejnym artystom i napisanym piosenkom, wciąż potrafi zachwycić publiczność.

Wzrusza, rozbawia, nakłania do wspomnień, syci zmysły. Artyści śpiewają, wirują na scenie, kipiąc energią, by za chwilę wszystkich wprowadzić w zupełnie inny klimat. Musical "Metro" jest faktycznie taką przejażdżką przez różne style muzyczne, piosenki, w których z łatwością można się zasłuchać i co więcej, chce się do nich wracać już po powrocie do domu. To zasługa Janusza Stokłosy, Agaty i Maryny Miklaszewskich. Czego tutaj nie ma... Jest i miłość, rozczarowanie, młodzieńcza pasja, marzenia, zdrada, ideały zderzające się z władzą pieniądza. Każdy znajdzie tu taką cząstkę, którą zna z własnego życia. Dodajmy do tego artystów, którzy muszą sprostać popisom tanecznym, akrobatycznym i wokalnym, aby zgrabnie wykreować na scenie historię ludzi szukających swojej życiowej ścieżki, wystawiając w metrze spektakl dla pasażerów. Wraz z efektami laserowymi, godzinami spędzonymi w salach prób, aby móc utrzymać musical w repertuarze, wszystko to razem w sobotni wieczór w Orlen Arenie sprawdziło się na tyle dobrze, że artystów nagrodzono owacją na stojąco.

Na koniec widowiska scenarzysta, choreograf i reżyser, Janusz Józefowicz (sam również gra w musicalu) poprosił, czy może zrobić pamiątkowe zdjęcie ze sceny. Na Facebooku posypały się gratulacje za występ wraz z prośbami, aby jak najszybciej wrócili do Płocka z kolejnymi występami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z musicalu "Metro" wystawionego 7 grudnia w Orlen Arenie:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE