Reklama

Liroy, Kukiz, Kosiniak-Kamysz oglądali prace artystów spod Płocka

Opublikowano:
Autor:

Liroy, Kukiz, Kosiniak-Kamysz oglądali prace artystów spod Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Polscy posłowie uczestniczyli w wernisażu wystawy prac artystów z Domu Pomocy Społecznej z podpłockiego Nowego Miszewa. Dzieła Tadeusza Głowali i innych malarzy zagościły w korytarzach sejmowych przy Wiejskiej.

Polscy posłowie uczestniczyli w wernisażu wystawy prac artystów z Domu Pomocy Społecznej z podpłockiego Nowego Miszewa. Dzieła Tadeusza Głowali i innych malarzy zagościły w korytarzach sejmowych przy Wiejskiej. 

Prace Tadeusza Głowali, Andrzeja Lewandowskiego, Krzysztofa Paul i Sławka Maruszewskiego wystawione na korytarzach sejmu podziwiali m.in. posłowie Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Jurgiel, Paweł Kukiz, Piotr Liroy Marzec, Marek Jurek, a także Joanna Scheuring-Wielgus, która - jak opowiadają organizatorzy - okazała się być fanką prac Głowali i była szczęśliwa, że mogła osobiście poznać autora. 

Wystawę  zatytułowaną "Świat sztuki znad jaru", ukazującą obrazy, rysunki i fotografie autorstwa mieszkańców podpłockiego DPS-u przygotowali arteterapeuci Marta Lichowska i Marek Konarski, a pomocy w organizacji udzielili poseł Piotr Zgorzelski oraz marszałek sejmu Marek Kuchciński.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE