Reklama

Kto zagra na Majuni? Koniecznie zajrzyjcie do tego ogródka

Opublikowano:
Autor:

Kto zagra na Majuni? Koniecznie zajrzyjcie do tego ogródka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura „Listy Janusza”, „Plac zabaw”, „Kawalerka” i instrumentalny album „C”, cztery płyty w repertuarze, więc z całą pewnością będą mieli z czego wybierać na płockiej Majuni. Zapowiada się zaiste eklektyczna uczta, ponieważ grupa słynie z wyjątkowo sprawnego przepływania między gatunkami. Wyobraźcie sobie, jaka muzyka może powstać, kiedy dochodzi do spotkania aktora grającego i reżyserującego w Niemczech i producentów ekologicznej żywności, sera i warzyw...

„Listy Janusza”, „Plac zabaw”, „Kawalerka” i instrumentalny album „C". Cztery płyty w repertuarze, więc z całą pewnością będą mieli z czego wybierać na płockiej Majuni. Zapowiada się zaiste eklektyczna uczta, ponieważ grupa słynie z wyjątkowo sprawnego przepływania między gatunkami. Wyobraźcie sobie, jaka muzyka może powstać, kiedy dochodzi do spotkania aktora grającego i reżyserującego w Niemczech oraz producentów ekologicznej żywności, sera i warzyw...

W propozycji Bitaminy, której muzyka zabrzmi w Płocku już pod gwiazdami na imprezie towarzyszącej Piknikowi Europejskiemu, odnajdziemy elementy hip-hopowe, soulowe czy jazzowe. Słychać flet, jazową sekcję, saksofon, a czasem rozkołyszą bossa-novą. Muzycy mogą stworzyć niesamowity klimat. Mają w sobie to coś, co sprawia, że słuchacz po prostu samoistnie zaczyna bujać się do muzyki. A co ważne, warto posłuchać układających się w spójną opowieść tekstów.

A kto wystąpi 13 maja przed Bitaminą i tuż po niej? Od 20.00 do 21.00 zagra Delaplaya, a zaraz po nim Akaone. Z kolei już po Bitaminie (ta zagra w godzinach 21.40 – 23.00), scenę przejmie w muzyczne władanie Jacek Sienkiewicz.

Przypomnijmy, że Majunia odbędzie się w ogródku MOSiR-u przy pl. Dąbrowskiego i nieopodal Wieży Ciśnień. Bilety do nabycia w Bileterii POKiS-u na Tumskiej i w pubie Zachęta przy Grodzkiej.  

[ZT]15031[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE