Reklama

Komu w tym roku pogratulujemy zwycięstwa?

Opublikowano:
Autor:

Komu w tym roku pogratulujemy zwycięstwa? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Zbliża się coroczna gala, na której poznajemy laureata Srebrnej Maski. Płockie Towarzystwo Przyjaciół Teatru ogłosiło już nominacje do nagród za szczególne osiągnięcia w sezonie teatralnym. Aż czterokrotnie pojawia się jedno przedstawienie.

Zbliża się coroczna gala, na której poznajemy laureata Srebrnej Maski. Płockie Towarzystwo Przyjaciół Teatru ogłosiło już nominacje do nagród za szczególne osiągnięcia w sezonie teatralnym. Aż czterokrotnie pojawia się jedno przedstawienie.

Czy będzie to duet stworzony przez Marka Walczaka i gitarzystę Krzysztofa Misiaka ze świetnego monodramu „Sex, prochy i rock & roll”? A może Srebrna Maska trafi do Szymona Cempury za dwie role, Petruchia w „Poskromieniu złośnicy” i Mortimera w „Arszeniku i starych koronkach”? Szansę na zwycięstwo mają także panie, bowiem jedna z nominacji trafiła do Sylwii Krawiec za rolę Katarzyny w „Poskromieniu złośnicy”. Płockie Towarzystwo Przyjaciół Teatru doceniło również Urszulę Borkowską za muzykę do tego samego przedstawienia oraz Krzysztofa Małachowskiego, któremu powierzono stworzenie scenografii zarówno do „Poskromienia złośnicy”, jak i do „Arszeniku i starych koronek”.

W czyich rękach znajdzie się nagroda, teo dowiemy się 23 kwietnia podczas gali z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru oraz przy okazji najnowszej premiery. Jednocześnie teatr informuje, że pomimo rozpoczętych prób do spektaklu „Myszy Natalii Mooschaber” Ladislava Fuksa, z powodu choroby aktorki nastąpiła zmiana w repertuarze. Zdecydowano się na wystawienie sztuki „Nosorożec” E. Ionesco również w reżyserii Marka Mokrowieckiego.  

Pierwsze zdjęcie - spektakl "Sex, prochy i rock&roll", drugie zdjęcie - "Arszenik i stare koronki", fot. Waldemar Lewandowski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE