Reklama

Duda, Macierewicz, Szydło, Morawiecki, Kaczyński...w nowym teledysku Farben Lehre

Opublikowano:
Autor:

Duda, Macierewicz, Szydło, Morawiecki, Kaczyński...w nowym teledysku Farben Lehre - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Andrzej Duda z papierosem, Antonii Macierewicz z bronią, Jarosław Kaczyński z uniesionym palcem, jakby groził, generał Jaruzelski ze słynnego przemówienia o wprowadzeniu stanu wojennego, Lech Wałęsa z zasłoniętymi oczami, a także ojciec Tadeusz Rydzyk, ministrowie Mariusz Błaszczak i Zbigniew Ziobro, premier Mateusz Morawiecki czy wiceprezes Rady Ministrów Beata Szydło - wszystkich zobaczymy w nowym teledysku płockiej kapeli Farben Lehre.

Andrzej Duda z papierosem, Antonii Macierewicz z bronią, Jarosław Kaczyński z uniesionym palcem, jakby groził, generał Jaruzelski ze słynnego przemówienia o wprowadzeniu stanu wojennego, Lech Wałęsa z zasłoniętymi oczami, a także ojciec Tadeusz Rydzyk, ministrowie Mariusz Błaszczak i Zbigniew Ziobro, premier Mateusz Morawiecki czy wiceprezes Rady Ministrów Beata Szydło - wszystkich zobaczymy w nowym teledysku płockiej kapeli Farben Lehre.

Teledysk nagrano do piosenki "12 pytań", która w istocie jest muzycznym komentarzem do sytuacji politycznej. Nie za ostro? Czy artyści powinni opowiadać się po jakiejś stronie sceny politycznej - jak sądzicie?

Farben Lehre w sobotni wieczór zagra w Rock'69.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=0tcZqAZTNRI&fbclid=IwAR24I9XqPY29r_lK9CHnLxhoTg9m3fqfWWIc5N40gY0bii2SVDuajS-EucY[/YT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE