Reklama

Closterkeller, Moskwa, Rezerwat, a teraz Farben Lehre

Opublikowano:
Autor:

Closterkeller, Moskwa, Rezerwat, a teraz Farben Lehre - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W Farben Lehre etat perkusisty już zajęty. Decyzję, kto przejmie pałeczki po Adamie Mikołajewskim, podjęto jednogłośnie.

W Farben Lehre etat perkusisty już zajęty. Decyzję, kto przejmie pałeczki po Adamie Mikołajewskim, podjęto jednogłośnie.

- Po skrupulatnym przemyśleniu wszystkich kandydatur, z których część sprawdziliśmy również "w boju", ostatecznie i jednogłośnie zadecydowaliśmy, że pałeczkę perkusisty Farben Lehre przejmie Gerard "GERO-DŻERARD" Klawe, znany wcześniej, m.in. z aktywności w takich zespołach jak Jezabel Jazz, Rezerwat, Closterkeller (w latach 1997-2006 i 2011-2013) czy Moskwa – ogłosiła w poniedziałek płocka kapela na Facebooku. Podziękowali wszystkim kandydatom. - Tym samym, kilkutygodniowe zamieszanie wokół obsady stanowiska bębniarza w Farben Lehre zostało ostatecznie zakończone, zatem Gerard Klawe - Witaj na pokładzie!

Nowy członek Farben Lehre z grupą Closterekeller nagrał takie płyty, jak: Graphite, Fin de siecle,DVD Act III - Live 2003, Nero, Reghina. Współpracował także z Hedone czy też z łódzką kapelą Power of Trinity przy płycie "Loccomotiv" z singlem "Chodź ze mną". 

[ZT]14531[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE