Reklama

Chcecie wystąpić w teledysku? Wstęp na plan dla każdego

Opublikowano:
Autor:

Chcecie wystąpić w teledysku? Wstęp na plan dla każdego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Dysponujecie wolnym czasem w najbliższą sobotę? Interesuje Was cały ten proces, podejrzenie kręcenia teledysku "od kuchni"? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, w dodatku lubicie muzykę Klubu Zdesperowanych Romantyków, to oni zapraszają na plan zdjęciowy wszystkich chętnych, od najmłodszych do najstarszych melomanów. Muzyka podobno łagodzi obyczaje i łączy ludzi, przyjdźcie i bądźcie częścią muzycznej historii.

Dysponujecie wolnym czasem w najbliższą sobotę? Interesuje Was cały ten proces, podejrzenie kręcenia teledysku „od kuchni”? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, w dodatku lubicie muzykę Klubu Zdesperowanych Romantyków, to oni zapraszają na plan zdjęciowy wszystkich chętnych, od najmłodszych do najstarszych melomanów. Muzyka podobno łagodzi obyczaje i łączy ludzi, przyjdźcie i bądźcie częścią muzycznej historii.

- Plan jest następujący: klip nagrywamy w formule koncertowej, będą bliskie ujęcia zespołu w trakcie koncertu – opowiadają panowie z zespołu Klub Zdesperowanych Romantyków. - W klipie pojawi się także aktor z Teatru PerSe, który będzie biegł przez miasto, aby zdążyć na ich koncert.

Muzycy ostatnio pracowali nad płytą, teledysk będzie dodatkowo promował pierwszy singiel z zapowiadanego wydawnictwa. Za realizację klipu do kawałka „Dopóki serce bije” odpowiedzialny jest Marcin Okoniewski. Klip zamierzają nakręcić już w sobotę 7 stycznia z siedzibie PerSe w piwnicy przy ul. 3 Maja 18. To dość popularne miejsce do kręcenia teledysków, wnętrza wykorzystano chociażby do nakręcenia teledysku dla innego płockiego zespołu The Old Crone.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=yhBtZ_xKvRI[/YT]

KZR nie zafunduje Wam widoku upiorów grasujących po korytarzach w trakcie pracy nad klipem, w dodatku panowie grają zdecydowanie lżejszą muzykę. Zresztą posłuchajcie sami:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=yu6WqkTPXAk[/YT]

- Chcieliśmy podziękować za każde wsparcie, o które kiedykolwiek poprosiliśmy. Zapraszamy na plan, nakręćcie ten teledysk z nami. Jako publiczność będziecie jego bardzo ważną częścią – zachęcają.

To jak, zdążycie do nich na ten sobotni koncert?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE