Reklama

Będzie zmiana na stanowisku dyrektora Jagiellonki

Opublikowano:
Autor:

Będzie zmiana na stanowisku dyrektora Jagiellonki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Z naszych wiadomości wynika, że z funkcją dyrektora Zespołu Szkół nr 6 żegna się Mirosław Piątek. Odejść ma już wkrótce, kilka dni po Nowym Roku.

Z naszych wiadomości wynika, że z funkcją dyrektora Zespołu Szkół nr 6 żegna się Mirosław Piątek.  Odejść ma już wkrótce, kilka dni po Nowym Roku.

Zespół Szkół nr 6 składa się z Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły oraz z Gimnazjum nr 14. Dyrektorem jest mgr inż. Mirosław Piątek, ale ma to się wkrótce zmienić. Pozostanie na tej posadzie do 9 stycznia, następnie będzie wyznaczona osoba pełniąca jego obowiązki do czasu aż w drodze konkursu zostanie wybrany nowy dyrektor. 

Mirosław Piątek w rozmowie z nami nie chciał komentować doniesień. Zaznaczył, że powinien to zrobić organ prowadzący, czyli w tym przypadku płocki Ratusz. A tam potwierdzają i jednocześnie podkreślają, że to ani odejście na emeryturę, ani tym bardziej zwolnienie ze sprawowanej funkcji. 

- Mirosław Piątek pozostanie w szkole jako nauczyciel - mówi Hubert Woźniak z zespołu prasowego w Urzędzie Miasta Płocka. - Swoją decyzję umotywował sprawami osobistymi. Bardzo żałujemy, ale szanujemy jego decyzję, która dla nas z kolei była dużym zaskoczeniem. Dzięki jego staraniom w szkole można zdawać międzynarodową maturę. 

Jagiellonka w tym roku obchodziła 110 lat istnienia.

[ZT]13415[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE