Reklama

Mamy w naszym regionie najlepszy ogrodniczy sklep internetowy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Fotorelacje Trzeci rok z rzędu sklep ogrodniczy Rolmarket zdobył pierwsze miejsce w rankingu serwisu Opineo.pl dotyczącym wiodących sklepów internetowych z branży ogrodniczej.

Do tak wielkiego sukcesu sklepu w głównej mierze przyczynili się zadowoleni klienci, którzy pozytywnie ocenili obsługę podczas zamówienia. Ilość wystawianych opinii z roku na rok ma tendencję rosnącą. Świadczy to o tym, że zakupy przez internet są cały czas na topie, ponieważ są wygodne, oszczędzają nasz czas, a niekiedy ceny są korzystniejsze niż w sklepie stacjonarnym, Przez internet można już kupić praktycznie wszystko.

Firma Rolmarket to nie tylko sklep internetowy, ale również Centrum Ogrodnicze w podpłockiej miejscowości Cieśle. Początki firmy sięgają 1996 r. Z małego sklepu stacjonarnego przez lata ciężkiej pracy Rolmarket stał się dużą firmą, która zatrudnia blisko 50 osób. Ich przygoda z handlem w sieci zaczęła się w roku 2007 i z kilku paczek liczba wysyłek wzrosła do ponad 1 mln.

Firma posiada niemal wszystko, aby założyć, wyposażyć, a następnie pielęgnować ogród. Nieustannie poszerza wachlarz oferowanych towarów, będąc bezpośrednim importerem i dystrybutorem artykułów ogrodniczych z Europy oraz Azji. Coraz większą popularnością cieszą się własne marki, których liczba ciągle wzrasta. Firma na swoim koncie posiada takie marki własne jak: Vulcanus (narzędzia ogrodnicze oraz plandeki), Agritella (agrotkaniny), Ombretex i Grandinet (siatki cieniujące), Balconetto (osłony i żagle ogrodowe), TopDrop (produkty do nawodnień), StrongNet i Neto Kreto (siatki na krety), artykuły dekoracyjne z serii LaVeranda (hamaki, huśtawki) oraz Matador ( ogrodzenia elektryczne).

Rolmarket wysoko stawia sobie poprzeczkę i ciągle się rozwija, dlatego tak ważne są dla nich opinie, w które nieustannie się wsłuchują, aby móc jak najlepiej spełnić oczekiwania swoich klientów.

Firma podąża ku nowoczesności, ostatnio wybudowała dwa magazyny wysokiego składowania oraz odświeżyła swój dotychczasowy logotyp, to zapewne kolejny krok do dalszych zmian, umacniania dotychczasowych i budowania nowych relacji z klientami.

 
 


Rolmarket Sp. z o.o. Sp. k.
 
Cieśle 47
 
09-470 Bodzanów
 
powiat płocki (woj. mazowieckie)
 
 
tel.: 24 260 74 00 
 
 
Godziny otwarcia centrum stacjonarnego:
 
 Pon. - Pt.: 09.00 - 17.00
 
Sob.: 08.00 - 16.00
 


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE