Reklama

Znów kradzieże. Wystarczy chwila nieuwagi, złodziej to wykorzysta

Opublikowano:
Autor:

Znów kradzieże. Wystarczy chwila nieuwagi, złodziej to wykorzysta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sporo kolizji, straty poniosło kilku właścicieli samochodów, włamania do domów, kradzieże – policjanci podsumowali miniony weekend.

Sporo kolizji, straty poniosło kilku właścicieli samochodów, włamania do domów, kradzieże – policjanci podsumowali miniony weekend.

To zdecydowanie nie był najspokojniejszy weekend dla policjantów. Tylko samych kolizji, jak wyliczył policyjny rzecznik Krzysztof Piasek, w mieście odnotowano 11 i kolejne osiem na terenie powiatu. O jednej z nich pisaliśmy w niedzielę, pijany kierowca spowodował stłuczkę w pobliżu galerii Wisła na Podolszycach.

[ZT]14768[/ZT]

A skoro już jesteśmy przy uszkodzonych autach... Na Dworcowej w piątek zginęły kołpaki do mercedesa warte 800 zł. Następnego dnia na Jesiennej doszło do wgniecenia karoserii i urwano lusterko przy samochodzie. Straty oceniono na 150 zł.

W sobotę funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o dwóch włamaniach do dwóch domów w Bielsku. Z nieruchomości przy Pl. Wolności skradziono biżuterię. Z powodu złodziejskiego procederu właściciel ocenił swoją stratę na 8 tys. zł. Złodziej bardziej obłowił się przy tym drugim włamaniu połączonym z kradzieżą.

- Zginęły pieniądze, sprzęt RTV i inne przedmioty – mówi Krzysztof Piasek z płockiej komendy policji. - Ogólna wartość strat to około 30 tys. zł.

Rabusie grasowali w Płocku w minioną niedzielę. Na terenie giełdy samochodowej na Bielskiej skradziono portfel z dokumentami i pieniędzmi. Złodziej zyskał 150 zł. Zdecydowanie lepszy łup zgarnął akurat ten, który działał na terenie galerii handlowej przy ul. Wyszogrodzkiej. Zginęła torebka z całą zawartością, w środku znajdował się także portfel z dokumentami i pieniędzmi. Wartość strat to około 1,2 tys. zł. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE