Reklama

Znów awaria Internetu. Czemu tak często?

Opublikowano:
Autor:

Znów awaria Internetu. Czemu tak często? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Część abonentów Multimediów znów poskarżyła się na problemy z siecią - od ponad godziny nie ma dostępu do Internetu, nie działa też telefon i telewizja. To już druga spora awaria w ostatnim czasie.

Część abonentów Multimediów znów poskarżyła się na problemy z siecią - od ponad godziny nie ma dostępu do Internetu. To już druga spora awaria w ostatnim czasie, ale wygląda na to, że już się nie powtórzy.

W ostatni czwartek mieszkańcy Podolszyc Południe i Północ, a także Borowiczek i Imielnicy mieli problemy z Internetem, telewizją i telefonem. - Dziś znów to samo - zaalarmowali nas czytelnicy z Podolszyc Południe.

Multimedia potwierdzają - całe Podolszyce nie mają dostępu do pakietu usług. - Podczas  trwającej budowy nowego centrum handlowego doszło do przecięcia światłowodu - poinformowała Mira Wszelaka, odpowiadająca w spółce za kontakty z mediami. - Nasi technicy są na miejscu i starają się naprawić usterkę.  Liczymy, że powinni uporać się z nią najpóźniej do godzin popołudniowych, do ok. 17.00, ale mamy nadzieję, że uda się to zrobić wcześniej.

Poprzednio płocczanie nie mieli dostępu do mediów z tego samego powodu - i wówczas przy budowie centrum handlowego Graniczna (jak wiadomo, przy nowym moście powstają Decathlon i Leroy Merlin) przecięto kable.

- Już po pierwszej awarii rozpoczęto budowę światłowodu omijającego plac budowy, by zabezpieczyć się przed tego typu sytuacjami - dodaje Mira Wszelaka. - Światłowód ma zostać uruchomiony dziś w nocy, dlatego od jutra nie powinno już dochodzić do takich usterek w tym miejscu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE