Złoto. Kielce jednak zostały zdobyte! [FOTO]

Złoto. Kielce jednak zostały zdobyte! [FOTO] - Zdjęcie główne

WiadomościZespół Cheerleaders Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku znów błyszczy w kraju! W sobotę dziewczęta z Impactu i Impulsu zajęły pierwsze miejsca w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Kielce, a Impreska była druga.

Sezon taneczny został 2011/2012 został zakończony. Ostatnim turniejem z cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders 2012 były zawody w Kielcach. Wystartowało 40 zespołów oraz ok. 30 duetów, w komisji sędziowskiej zasiedli znakomici sędziowie z Polski i Słowenii.

Z dobrej strony pokazały się też płockie duety. W kategorii juniorek młodszych Maja Borowska i Klaudia Sztuczka zdobyły srebro, w juniorkach wygrały Agata Strychalska i Kinga Miaśkiewicz, drugie były Milena Gralicka i Patrycja Michałowska, a w seniorkach Agnieszka Cichocka i Aleksandra Jakubowska zdobyły złoty medal. Po zliczeniu wyników końcowych Puchar Polski Cheerleaders 2012 zdobyły grupy Impuls i Impreska, a Impact wywalczył drugą lokatę.

-W zdobyciu mistrzostwa nie przeszkodziły naszym ekipom, ani późna pora rozgrywania zawodów, ani myśl, że niedaleko nasi piłkarze ręczni rozgrywają swój pierwszy finałowy mecz z Kielcami choć całym sercem byłyśmy z nimi - mówi trenerka zespołu Katarzyna Sylwestrzak. Stowarzyszenie Impresja wystawiło do zawodów także dwie najmłodsze ekipy - Impulsik i Slide. Debiut te grupy zakończyły na wspólnym ósmym miejscu.