Reklama

Złodzieje nie odpuszczą nawet rodzicom. Ukradli wózek

Opublikowano:
Autor:

Złodzieje nie odpuszczą nawet rodzicom. Ukradli wózek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Choć w tym przypadku wartość strat nie idzie w tysiące złotych, każdy rodzic może sobie wyobrazić, co to znaczy nagle zostać bez wózka dziecięcego.

Choć w tym przypadku wartość strat nie idzie w tysiące złotych, każdy rodzic może sobie wyobrazić, co to znaczy nagle zostać bez wózka dziecięcego.

Zdarzenia z minionej doby przedstawił w codziennym raporcie rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. Wśród spraw, którymi w czwartek zajmowali się policjanci, wymienia kradzież wózka dziecięcego, do której doszło przy Orlińskiego. 

- Wózek ukradziono sprzed altanki śmietnikowej, razem z nim złodziej zabrał torbę z pieniędzmi, dokumentami i lekami - informuje Krzysztof Piasek. - Wartość strat to ok. 700 zł.

 

Na policję zgłoszono również włamanie do budynku jednej z firm handlujących gazem  - złodzieje ukradli stamtąd pieniądze i uszkodzili drzwi. Wartość strat oszacowano na ok. 6 tys. zł.

Mimo że wczorajsze warunki na drodze nie należały do najłatwiejszych, na szczęście obyło się bez wypadków. Policjanci odnotowali dziewięć kolizji w mieście i jedną w powiecie.

[ZT]14430[/ZT]

Niektórych kolizji nie zgłasza się policji. Tak był m.in. z rozbitym samochodem na Grabówce, którego zauważył nas czytelnik

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE