Reklama

Zjeżdżalnia na Sobótce znów działa

Opublikowano:
Autor:

Zjeżdżalnia na Sobótce znów działa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Udało się ponownie uruchomić zjeżdżalnię wodną na Sobótce zamkniętą dwa dni temu z powodu znacznego spadku poziomu wody w Wiśle.

Udało się ponownie uruchomić zjeżdżalnię wodną na Sobótce zamkniętą dwa dni temu z powodu znacznego spadku poziomu wody w Wiśle.

Anakondę trzeba było zamknąć nagle w środę, gdy poziom wody w Wiśle, a co za tym idzie - również w zalewie, znacznie opadł i okazało się, że pompy zjeżdżalni wodnej znalazły się przez to za wysoko i zamiast wody zasysają muł albo powietrze. A że zjeżdżalnia działa tylko przy włączonej wodzie - anakondę trzeba było zamknąć. Co oczywiście nie spodobało się mieszkańcom - na głowę urzędników posypały się gromy od płocczan, którzy wytykali, że w projekcie zjeżdżalni, za którą trzeba było zapłacić ponad 300 tys. zł, nie uwzględniono takich przypadków jak obniżenie poziomu wody w zbiorniku.

Jak informuje Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza, dziś wszystko wróciło do normy i anakonda znów działa. - W porozumieniu z projektantem problem udało się dziś rozwiązać przez pogłębienie studni - wyjaśnia. - Od piątku zjeżdżalnia ponownie normalnie funkcjonuje.

Więcej o anakondzie czytaj:

Jeszcze o anakondzie. Czemu taki koniec?

Anakonda. Zróbcie coś, bo będzie tragedia!

]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE