Reklama

Zastali makabryczny widok. Pies był na skraju życia i śmierci

Opublikowano:
Autor:

Zastali makabryczny widok. Pies był na skraju życia i śmierci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozpadająca się stara buda, uwiązanie krótkim łańcuchem i pusty garnek - takie warunki do życia miał Nugat. Inspektorzy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami zastali na tym łańcuchu psa tak wychodzonego, że przypominał sam szkielet pokryty skórą.

Rozpadająca się stara buda, uwiązanie krótkim łańcuchem i pusty garnek - takie warunki do życia miał Nugat. Inspektorzy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami zastali na tym łańcuchu psa tak wychodzonego, że przypominał sam szkielet pokryty skórą.

Właściciel zapytany o taki stan rzeczy, stwierdził, że pies mu uciekł, wrócił dopiero po trzech miesiącach, co zdecydowanie nie przekonało inspektorów TOZ.

- Sąsiedzi mówią, że to już kolejny pies w tym gospodarstwie, doprowadzony do takiego stanu. Wszystkie znikały w niewyjaśnionych okolicznościach. Podobno uciekały, jak twierdzi właściciel. To  około 30-letni facet mieszkający z ojcem. Obydwaj nie stroniący od kieliszka...

[YT]https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=9ZtLnqB0YLQ&feature=emb_logo[/YT]

Jak twierdzą, Nugat to kilkuletni, spragniony kontaktu z człowiekiem pies, który lubi się przytulać i być głaskany. Niestety sytuacja, w jakiej się znalazł najprawdopodobniej odcisnęła na jego zachowaniu swoje piętno - źle reaguje na mężczyzn. - Ale miejmy nadzieję, że trauma minie i zaufa również mężczyznom - dodają.

Gdyby ktoś zechciał wspomóc Nugata, który wymaga diagnostyki i leczenia, odpowiedniej karmy, to na stronie Pomagam.pl trwa zbiórka pieniędzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE