Reklama

Z Sobótki wyłowiono ciało mężczyzny

Opublikowano:
Autor:

Z Sobótki wyłowiono ciało mężczyzny  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na razie nie można potwierdzić, czy wyłowione zwłoki to ciało mężczyzny, który w czwartek podczas suto zakrapianej imprezy na brzegu Sobótki założył się z kolegami, że przepłynie zalew.

Na razie nie można potwierdzić, czy wyłowione zwłoki to ciało mężczyzny, który w czwartek podczas suto zakrapianej imprezy na brzegu Sobótki założył się z kolegami, że przepłynie zalew.

Od czwartku wieczorem do późnego popołudnia w piątek policja i straż pożarna przeczesywała teren w pobliżu zalewu, a ekipa nurków penetrowała Sobótkę w poszukiwaniu 42-letniego płocczanina. Jak już informowaliśmy, mężczyzna założył się z kolegami, z którymi pił na brzegu, że przepłynie Sobótkę. Wszedł do wody, zaczął płynąć, nawet - jak opowiadali koledzy -  pomachał im. Po kilku godzinach, gdy kolegi nie było i nie było, mężczyźni zawiadomili policję. Patrol zastał ich kompletnie pijanymi - jeden z mężczyzn miał 3, a drugi 2,5 promila. Strażacy i policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania, kontynuowano je praktycznie przez cały piątek. Wiadomo też było, że zaginiony nie wrócił do domu. Niestety, poszukiwania nie przyniosły rezultatu.  

Dziś, w sobotę  z Sobótki wyłowiono ciało. Rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek,  potwierdza, że dziś z zalewu wydobyto zwłoki, ale zastrzega, że nie wiadomo na razie, czy jest to ciało zaginionego 42-latka. Jak mówi oficer prasowy, ciało zostało zabezpieczone, teraz będą trwały czynności zmierzające do ustalenia tożsamości zmarłego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE