Reklama

Z policji. Włamania do mieszkań i kradzieże

Opublikowano:
Autor:

Z policji. Włamania do mieszkań i kradzieże - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W przeciągu ostatniej doby policji przyszło interweniować 74 razy. Rabusie wdarli się do mieszkań i nie pogardzili zawartością otwartych samochodów.

W przeciągu ostatniej doby policji przyszło interweniować 74 razy. Rabusie wdarli się do mieszkań i nie pogardzili zawartością otwartych samochodów.

Jak informuje policja, ze środy na czwartek doszło do włamania do mieszkania przy ul. Lachmana. Zniknęła biżuteria i gotówka. Straty oszacowano na 8 tys. zł. Mniejszą stratą dla właścicieli skończyło się włamanie do innego mieszkania przy ul. Misjonarskiej, do którego doszło między 20 sierpnia a 9 września. Nieznani sprawcy zabrali piecyk, palnik i kuchenkę gazową. W tym przypadku straty wyniosły ok. 500 zł.  

Na policję zgłoszono również dwie kradzieże z niezamkniętych samochodów. W  Smolinie chodziło o środki ochrony roślin, warte 9 tys. zł. Z kolei w Płocku ukradziono z auta saszetkę. W środku znajdowały się dokumenty, pieniądze i telefon komórkowy. Tym samym właściciel poniósł stratę na przeszło 600 zł.

Odnotowano sześć kolizji, po trzy w powiecie płockim i w samym Płocku. Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących w Drobinie i w Płocku na ul. Ciechomickiej, natomiast siedem osób doprowadzono do izby wytrzeźwień. Policjanci łącznie interweniowali 74 razy.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE