Reklama

Wypróbuj światłowód Orange w opcji „internet na próbę” – jak działa to rozwiązanie i jakie niesie korzyści?

Opublikowano:
Autor:

Wypróbuj światłowód Orange w opcji „internet na próbę” – jak działa to rozwiązanie i jakie niesie korzyści? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podpisanie umowy na dostarczenie internetu do domu to najczęściej zobowiązanie na co najmniej rok, zaś o wiele częściej na 24 lub nawet 36 miesięcy. Nie każdy jednak chce tak długiej umowy. Co, jeśli w międzyczasie pojawi się korzystniejsza oferta lub ktoś postanowi się przeprowadzić? Orange ma na to odpowiedź – oferuje usługę „internet na próbę”. Dzięki temu można przetestować światłowód w swoim domu, cieszyć się pełnią jego możliwości, ale bez konieczności podpisywania długoterminowej umowy. Jak działa to rozwiązanie i czy faktycznie nie ma w nim żadnych zobowiązań?

Podpisanie umowy na dostarczenie internetu do domu to najczęściej zobowiązanie na co najmniej rok, zaś o wiele częściej na 24 lub nawet 36 miesięcy. Nie każdy jednak chce tak długiej umowy. Co, jeśli w międzyczasie pojawi się korzystniejsza oferta lub ktoś postanowi się przeprowadzić? Orange ma na to odpowiedź – oferuje usługę „internet na próbę”. Dzięki temu można przetestować światłowód w swoim domu, cieszyć się pełnią jego możliwości, ale bez konieczności podpisywania długoterminowej umowy. Jak działa to rozwiązanie i czy faktycznie nie ma w nim żadnych zobowiązań?

Internet w Orange bez długiej umowy – jak to działa?

Zasada działania oferty „internet na próbę” w Orange jest niezwykle prosta. Podpisuje się dokładnie taką samą umowę w zakresie świadczonej usługi, jak w przypadku umowy czasowej. Jedyna różnica jest taka, że to umowa na czas nieokreślony. Co to oznacza dla użytkownika?

Dzięki wspomnianemu rozwiązaniu abonent może w dowolnym momencie zakończyć współpracę z Orange i wypowiedzieć umowę. Jedynym obostrzeniem w tym przypadku jest konieczność zachowania miesięcznego okres wypowiedzenia. Po tym czasie umowa jest rozwiązywana, a użytkownik nie ponosi z tego tytułu żadnych konsekwencji. Może w przyszłości podpisać umowę z innym operatorem lub wrócić do Orange.

Światłowód testowo – jakie ma możliwości?

Światłowód to technologia, która umożliwia obecnie najszybszy, stacjonarny dostęp do internetu – nawet do 1 Gb/s. Taka prędkość zapewni pełen komfort zarówno dla pojedynczego użytkownika, jak i wszystkich domowników, którzy będą chcieli równolegle korzystać z łącza. Stąd prosty wniosek, że oferta światłowodu Orange z umową na czas nieokreślony to również bardzo dobre rozwiązanie dla studentów, którzy wynajmują wspólne mieszkanie, a dostępu do sieci potrzebują tylko kilka miesięcy w roku.

Orange Love, czyli pakiet na próbę

Orange umożliwia również wypróbowanie pakietu Orange Love. W jego skład wchodzą różne usługi: w zależności od wybranej opcji można korzystać ze światłowou, abonamentu komórkowego, pakietu TV i telefonu domowego.

Przy każdej z opcji użytkownik może liczyć na darmowy modem FunBox 3.0, a jeśli wybierze pakiet z telewizją, również dekoder, który umożliwi oglądanie kanałów w standardzie HD, a nawet 4K.

Jeśli wybór padnie na Orange Love z umową na czas nieokreślony, zasady są takie same jak w przypadku światłowodu. Użytkownik może w dowolnym momencie ją wypowiedzieć (zachowując 30-dniowy okres wypowiedzenia). Może też korzystać z niej na takich samych zasadach przez dłuższy czas – nie ma maksymalnej długości jej trwania.

Z pełną ofertą światłowodu Orange na próbę oraz Orange Love z umową na czas nieokreślony można zapoznać się pod linkiem: https://www.orange.pl/internet/naprobe.

Światłowód Orange na próbę – o tym warto pamiętać

Na koniec należy wspomnieć o tym, że światłowód to technologia wciąż rozwijana i nie w każdym miejscu jest jeszcze dostępna. Orange prowadzi w tym zakresie szeroko zakrojone inwestycje. Jeśli jednak zdarzy się tak, że w okolicy nie ma możliwości podłączenia światłowodu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z internetu na próbę. Wówczas będzie to tradycyjne łącze kablowe z maksymalną prędkością dostosowaną do możliwości infrastruktury.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE