Reklama

Wypadek, kilkanaście kolizji i pożar targowiska

Opublikowano:
Autor:

Wypadek, kilkanaście kolizji i pożar targowiska  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miniony weekend nie należał do najspokojniejszych zarówno w Płocku, jak i powiecie. Tylko w weekend policjanci zatrzymali cztery uprawnienia do kierowania pojazdów za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

Miniony weekend nie należał do najspokojniejszych zarówno w Płocku, jak i powiecie. Tylko w weekend policjanci zatrzymali cztery uprawnienia do kierowania pojazdów za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. 

W piątkowe popołudnie w miejscowości Kozłowo (gm. Drobin) doszło do wypadku. 

- Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia, wstępnie ustalili, że kierujący oplem 50-letni płocczanin podczas wyprzedzania zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka samochodem marki Ford, którym kierował 27-letni płocczanin - informuje sierż. szt. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa płockiej policji. 

50-latek trafił do szpitala. Nie ma informacji, aby odniesione obrażenia zagrażały jego życiu. 

Policjanci odnotowali ponadto 17 kolizji na terenie Płocka i 7 w powiecie. W piątek przy ul. Łukasiewicza zatrzymano kierowcę, który miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W sobotę do podobnej sytuacji doszło w Nowej Górze-kierowca zatrzymany do rutynowej kontroli miał wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień. Tylko w weekend policjanci zatrzymali cztery uprawnienia do kierowania pojazdów za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. 

W piątek doszło do pożaru jednego ze sklepów przy ul. Bielskiej, przy targowisku miejskim. Straty wyceniono na 50 tys. złotych. 

Swoje trzy grosze wtrącili też złodzieje i wandale. W Mańkowie (gm. Stara Biała) włamano się do warsztatu samochodowego i skradziono akumulatory o wartości ok. 630 złotych. Z kolei w niedzielę w Łącku włamano się do pojazdu ciężarowego i skradziono ok. 300 litrów paliwa. Straty to ok. 1,5 tys. złotych. W sobotę przy ul. Mościckiego nieznany sprawca wybił szyby w aucie marki Audi. Właściciel wycenił straty na 2 tys. złotych.

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z wideorejestratorem w godz. 11:00-19:00 na trasie Płock – Słupno – Bodzanów – Płock.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE