Reklama

Wiozą do Płocka skrzynię, z której dochodzą dziwne odgłosy

Opublikowano:
Autor:

Wiozą do Płocka skrzynię, z której dochodzą dziwne odgłosy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W zoo szykują niespodziankę, która w zasadzie już jest w drodze. - Panowie są jeszcze w trasie – mówi Magdalena Kowalkowska z płockiego ogrodu.

W zoo szykują niespodziankę, która w zasadzie już jest w drodze. - Panowie są jeszcze z nią w trasie – mówi Magdalena Kowalkowska z płockiego ogrodu. 

Już w najbliższy poniedziałek pojawią się nowe zwierzęta w ogrodzie. Jakie konkretnie, tego nikt nie chce zdradzić. Jedyne, czego zdołaliśmy się dowiedzieć to na razie tylko tego, że będzie to para zwierząt, samiec i samica. Pracownicy droczą się z każdą zaciekawioną osobą i tylko podsycają ciekawość a to dorzucając na Facebooku, że „po powrocie do Płocka przekonamy się jakiego „kota w worku” dostaliśmy, innym razem umieszczają na zaproszeniu na otwarcie ekspozycji rysunek przypominający łapę z długimi szponami.

Magdalena Kowalkowska wspominała o przejeździe przez Niemcy. Pierwszego pasażera odebrano z zoo w Odense w Danii. - Z tylnego przedziału samochodu, co jakiś czas dochodzą dziwne odgłosy – dopisali na Facebooku przy kilku fotografiach z podróży.

Pracownicy płockiego ogrodu zapraszają każdego, kto będzie miał czas na przechadzkę po zoo, na otwarcie zagadkowej ekspozycji w poniedziałek w samo południe (wstęp z zakupionym biletem).  

Fot. Płockie zoo / Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE