Reklama

Wielka koniczyna zagadywała ludzi [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wielka koniczyna zagadywała ludzi [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To pomysł trzech kandydatów ludowców do rady miasta - chodzili po osiedlowych uliczkach z wielką zieloną maskotką i zagadywali ludzi. Inni kandydaci chodzą po domach. Co o tym myślicie?

To pomysł trzech kandydatów ludowców do rady miasta - chodzili po osiedlowych uliczkach z wielką zieloną maskotką i zagadywali ludzi. Inni kandydaci chodzą po domach. Co o tym myślicie?

Radosław Mustwiłło, Stanisław Rusek i Krzysztof Wiśniewski - wszyscy kandydaci do rady miasta z list PSL oraz ich pomocnica - wielka, zielona koniczyna kojarząca się z logo ludowców spacerowali po osiedlu Dworcowa i rozmawiali z mieszkańcami, próbując ich przekonać do głosowania na siebie.

Nie oni jedni postawili na bezpośrednią kampanię. Przedstawiciele SLD, którzy zerkają na nas  z plakatów na rogu, rankami również ustawiają się ze swoim namiotem przy przystankach  autobusowych  z kawą. Pytanie o chodzenie po domach i rozmowy z ludźmi zadał ostatnio kandydat na radnego PO Jacek Strzeszewski, który podobnie jak eksprezydent Mirosław Milewski wybrał taką formę przekonywania wyborców. Czy i do Was zapukali kandydaci?

Fot. Krzysztof Wiśniewski

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE