Reklama

Wieczór panieński w spa nad morzem? Przeżyj niezapomniany wieczór

Opublikowano:
Autor:

 Wieczór panieński w spa nad morzem? Przeżyj niezapomniany wieczór - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wieczór panieński jest stałym elementem każdego planera ślubnego. To nie tylko, chwila relaksu i odpoczynku, po długich i męczących przygotowaniach do ślubu i przyjęcia weselnego, ale także po prostu pewna tradycja. Podczas wieczoru panieńskiego, przyszła Panna Młoda, w towarzystwie przyjaciółek, w bardziej lub mniej huczny sposób, żegna się ze swoim stanem panieńskim. To symboliczne pożegnanie dotychczasowego beztroskiego życia i przygotowanie do roli żony i matki - jeśli oczywiście Narzeczeni planują w przyszłości powiększenie rodziny.

Wieczór panieński jest stałym elementem każdego planera ślubnego. To nie tylko, chwila relaksu i odpoczynku, po długich i męczących przygotowaniach do ślubu i przyjęcia weselnego, ale także po prostu pewna tradycja. Podczas wieczoru panieńskiego, przyszła Panna Młoda, w towarzystwie przyjaciółek, w bardziej lub mniej huczny sposób, żegna się ze swoim stanem panieńskim. To symboliczne pożegnanie dotychczasowego beztroskiego życia i przygotowanie do roli żony i matki - jeśli oczywiście Narzeczeni planują w przyszłości powiększenie rodziny.

Wieczór panieński to wyjątkowy czas dla przyszłej Panny Młodej i nie podlega wątpliwościom, że powinien być równie niezapomniany, jak samo wesele! Wieczór panieński to doskonała okazja do przedślubnego szaleństwa i niezapomnianej zabawy, którą będą Panie wspominać do końca życia!

Wieczór panieński w SPA nad morzem!

Zgodnie z tradycją, wieczór panieński powinna organizować przyjaciółka lub druhna przyszłej Panny Młodej. Najczęściej, jest to jedna i ta sama osoba. W końcu, któż zna Panią Młodą lepiej, niż jej najbliższa przyjaciółka? Któż lepiej wie, co lubi i co sprawi jej przyjemność?  Oczywiście, to wszystko zależy od charakteru, osobowości i indywidualnych preferencji, jednak relaksujący wieczór panieński nad morzem w Quadrille Spa, zawsze będzie doskonałym pomysłem, który zachwyci każdą kobietę!

Wieczór panieński w SPA? Tylko w Hotelu Quadrille!

Luksusowe wnętrza strefy Quadrille Spa są idealnym miejscem do odpoczynku i zorganizowania wyjątkowego wieczoru dla przyszłej Panny Młodej. Na pewno będzie to przeżycie niezapomniane. Pannę Młodą zachwyci odrobina relaksu, plotek, zabawy i przyjemności, w towarzystwie przyjaciółek. W relaksującej ciszy, z dala od miejskich szumów i planera ślubnego...

Teraz, wystarczy Pani Młodej wygodny szlafrok, miękkie kapcie, przyjaciółki i relaks w strefie Quadrille Spa! To przestrzeń, gdzie można w pełni odpocząć, wyciszyć się i zadbać o swoje ciało. Bogata oferta zabiegów relaksacyjnych i kosmetycznych, masaże przy odprężającej muzyce i blasku świec, rytuały na twarz i ciało, a także nowoczesne zabiegi specjalistyczne, wpływające na kondycję skóry, będą doskonałe z racji zbliżającego się ślubu! Basen, jacuzzi, sauna, a do tego, szczere kobiece rozmowy, przy lampce wina... Niezapomniany czas, który pozwoli się odprężyć, zapomnieć o stresie, trudach związanych z planowaniem przyjęcia weselnego i troskach dnia codziennego. Wieczór panieński w Quadrille Spa, pozwoli cieszyć się długo wyczekiwanym wypoczynkiem, w którym nic nie może Paniom przeszkodzić...

Dlaczego warto zorganizować wieczór panieński w Quadrille Spa?

Hotel Quadrille to wnętrze niespotykane, które swoją stylistyką nawiązuje do „Alicji w Krainie Czarów”, tworząc tu iście baśniową atmosferę. Ale to baśń nietypowa, bo tylko dla dorosłych. Panuje tu niczym niezmącony spokój i możemy delektować się odpoczynkiem, którego nic nam nie zakłóci, ponieważ w Pałacu Quadrille nie spotkamy dzieci!

Quadrille to miejsce przyjazne dorosłym i idealne do zorganizowania wieczoru panieńskiego dla przyszłej Panny Młodej, aby mogła zrelaksować się przed najważniejszym dniem, w ciszy i spokoju. To jeden taki wieczór w życiu! Musi być wyjątkowy! W Quadrille każda Pani poczuje się jak w Krainie Czarów! To doskonały prezent, o jakim marzy każda z nas.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE