Reklama

Wichura szaleje. Zrywa dachy [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wichura szaleje. Zrywa dachy [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fruwająca dachówka biblioteki wymagała interwencji dwóch wozów strażackich i zamknięcia części ulicy Sienkiewicza - napisała nasza czytelniczka i przesłała zdjęcia.

- Fruwająca dachówka biblioteki wymagała interwencji dwóch wozów strażackich i zamknięcia części ulicy Sienkiewicza - napisała nasza czytelniczka i przesłała zdjęcia.

W związku z szalejącą wichurą od rana płoccy strażacy mają pełne ręce roboty - są wzywani do interwencji związanych z powalonymi konarami drzew, z zerwanymi dachami. Część podpłockich miejscowości, a także niektórych ulic w Płocku, m.in. na Radziwiu jest bez prądu, na drogach zalegają konary drzew.

- Od 8.00 rano straż pożarna odebrała 31 próśb o interwencję w związku z niekorzystną aurą i silnym wiatrem, takich zgłoszeń cały czas przybywa  - mówi rzecznik płockich strażaków Edward Mysera. - Strażacy wzywani są głównie do oberwanych konarów drzew, a także z zabezpieczaniem dachów, m,in. w Ciachcinie i Rumunkach.

Na zdjęciu: fruwająca na silnym wietrze blacha dachówkowa z dachu Chotmka, czyli Biblioteki dla dzieci przy Sienkiewicza, fot. czytelniczka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE