Reklama

Wciąż groźnie na skrzyżowaniu. A lustro?

Opublikowano:
Autor:

Wciąż groźnie na skrzyżowaniu. A lustro?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nasz czytelnik zastanawia się, jak długo kierowcy będą musieli czekać na obiecane lustro na niebezpiecznym skrzyżowaniu Kazimierza Wielkiego i Dobrzyńskiej.

Nasz czytelnik zastanawia się, jak długo kierowcy będą musieli czekać na obiecane lustro na niebezpiecznym skrzyżowaniu Kazimierza Wielkiego i Dobrzyńskiej.

O tym, że kierowcy niecierpliwie wyglądają lustra drogowego, pisaliśmy już w grudniu ub. roku.  Przez jakiś czas stało tam lustro i pomagało zmotoryzowanym skręcić z Dobrzyńskiej w Kazimierza Wielkiego. Ale lustro należało do firmy Pol-Aqua, która prowadziła tam prace związane z rozdziałem kanalizacji ogólnospławnej a deszczową i sanitarną. Gdy zakończyły się roboty, ku utrapieniu kierowców zniknęło i lustro.

Nic straconego - uspokajał Ratusz i obiecywał, że lustro, tym razem miejskie. wróci na niebezpieczne skrzyżowanie. Ale wielkimi krokami zbliża się maj, a lustra jak nie było, tak nie ma, czego nie omieszkał miastu wypomnieć nasz czytelnik.

Czy długo trzeba będzie jeszcze na nie czekać?

Jeszcze trochę. - Projekt nowej stałej organizacji ruchu uwzględnia lustro drogowe na tym skrzyżowaniu - zapewnia Ratusz. - Zostanie ono zamontowane w ramach przebudowy ulicy, która rozpocznie się na początku maja.

Jak już pisaliśmy, rozpoczęcie remontu trochę się opóźniło z powodu zamieszania z przetargiem. Wybór oferenta trzeba było unieważnić i rozstrzygnąć na korzyść konsorcjum Molewski oraz Invest Development. Na wyremontowanie ulicy wykonawca będzie miał siedem miesięcy. Zainkasuje ponad 6,5 mln zł.

Fot. Portal Płock

O zamieszaniu z przetargiem czytaj też:

Z kolei o lustrze pisaliśmy tu:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE