Reklama

W sobotę wielki spacer z aparatem

Opublikowano:
Autor:

W sobotę wielki spacer z aparatem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tym razem uczestnicy corocznego Worldwide Photo Walk wyruszą z zupełnie innego miejsca niż zwykle. Przyjść może każdy, kto ma ochotę złapać obiektywem jakiś ciekawy kadr albo po prostu dla dobrej zabawy.

Tym razem uczestnicy corocznego Worldwide Photo Walk wyruszą z zupełnie innego miejsca niż zwykle. Przyjść może każdy, kto ma ochotę złapać obiektywem jakiś ciekawy kadr albo po prostu dla dobrej zabawy.

Worldwide Photo Walk to małe święto fotografii i tradycja, którą kultywuje Płocka Grupa Fotograficzna. Każdego roku właściciele lustrzanek, mniejszych aparatów, a nawet takich w telefonie komórkowym ruszają na spacer w poszukiwaniu tego jednego wymarzonego momentu. Odwiedzają miejsca mniej lub bardziej znane, starając się pokazać nasze płockie zakamarki w inny sposób. Ludzie poznają się, wymieniają wrażeniami, przyprowadzają rodzinę i znajomych. Tu każdy jest mile widziany. Oprócz aparatu trzeba koniecznie zabrać ze sobą wygodne obuwie i coś do picia.

W tym roku uczestnicy nie spotkają się pod budynkiem teatru, tylko przy wejściu do odnowionego dworca PKP/PKS. - Przy okazji czwartej edycji rozpatrujemy dwie różne trasy – mówi Arek Gmurczyk, prezes PGF-u. - Spodziewamy się minimum 50 osób, tym bardziej że pogoda zapowiada się całkiem fajnie. Przy poprzednich edycjach towarzyszyły nam różne osoby, dopiero początkujące, fotografujące najprostszym sprzętem, nawet komórką, bo i taki trend jest coraz bardziej widoczny.

Będzie losowanie książek o tematyce fotograficznej, pamiątkowa galeria na stronie internetowej PGF-u i konkurs na najlepsze zdjęcie. A na koniec, kiedy już aparaty pójdą w odstawkę, zaplanowano spotkanie integracyjne. Gdzie konretnie, to już zależ od wybranej trasy.

PGF zaprasza na Worlwide Photo Walk 2015 w sobotę, 3 października na godzinę 15.30. Uwaga, przed wyjściem z domu pamiętajmy nie tylko o naładowaniu baterii do aparatu. Trzeba koniecznie ruszyć z werwą i dobrym humorem.

Zobaczcie zdjęcia ze spaceru w 2014 roku:

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE