Reklama

W sobotę wieczorem na rolkach po Płocku

Opublikowano:
Autor:

W sobotę wieczorem na rolkach po Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nocny przejazd na rolkach przez Płock pozwala spojrzeć na miasto z innej perspektywy. Ulice stają się wesołą, bezpieczną przestrzenią.

Nocny przejazd na rolkach przez Płock pozwala spojrzeć na miasto z innej perspektywy. Ulice stają się wesołą, bezpieczną przestrzenią.

Już w sobotę 20 lipca zorganizowana zostanie druga edycja Nightskating Płock czyli wieczornego przejazdu rolkarzy przez miasto. Wszyscy chętni zbierają się w sobotę o 19.30 przy Orlen Arenie. Tam również planowane jest zakończenie kilkunastokilometrowego przejazdu. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy są w stanie poruszać się na rolkach 10-15 kilometrów na godzinę.

Kto dopiero zaczyna swoją przygodę z rolkami, może wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, podczas których będzie mógł popracować nad doskonaleniem techniki jazdy, przygotowując się tym samym do udziału w przejeździe przez miasto. Trwające od środy do soboty warsztaty rozpoczynać się będą o 18 na skateparku przy Orlen Arenie.

W pierwszej edycji Nightskating Płock wzięło udział około stu osób. Tym razem organizatorzy marzą o podwojeniu tej liczby. Planowana trasa przejazdu: Orlen Arena, Łukasiewicza, Gałczyńskiego, Miodowa, Łukasiewicza, Nowowiejskiego, Kwiatka, Kolegialna, Kilińskiego, Piłsudskiego, Otolińska, Targowa, Graniczna, Wyszogrodzka, Sienkiewicza, Bielska, Kobylińskiego, Łukasiewicza, Orlen Arena. Po drodze uczestnikom towarzyszyć będzie muzyka. Organizatorzy przewidują krótkie postoje.

Polskie miasta, w których rozwija się nightskating, to Bydgoszcz, Ełk, Katowice, Konstancin-Jeziorna, Kraków, Opole, Piaseczno, Piła, Poznań, Radom, Słupsk, Toruń, Warszawa i Wrocław.

Fot. Archiwum organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE