Reklama

W ratuszu zapewniają: urząd miasta wciąż pracuje

Opublikowano:
Autor:

W ratuszu zapewniają: urząd miasta wciąż pracuje  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Premier Mateusz Morawiecki nakazał administracji publicznej pracę zdalną, choć w wielu przypadkach działo się tak już od kilku tygodni. W urzędzie miasta podkreślają, że nie wpłynie to znacząco na obsługę płocczan.

Premier Mateusz Morawiecki nakazał administracji publicznej pracę zdalną, choć w wielu przypadkach działo się tak już od kilku tygodni. W urzędzie miasta podkreślają, że nie wpłynie to znacząco na obsługę płocczan.

Są sprawy, które można i dziś zwyczajnie trzeba załatwić przez telefon lub mailem, ale urząd pozostaje otwarty.

- Urząd Miasta Płocka wciąż pracuje. Wszystkie sprawy można załatwić. Pracujemy w trybie, który ma nam zagwarantować zachowanie zasad, związanych z reżimem sanitarnym. Zachowanie tego reżimu nie oznacza jednak zamknięcia Urzędu - mówi Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej ratusza. 

Cały czas czynny pozostaje Biuro Obsługi Klienta przy ul. Zduńskiej - od poniedziałku do środy będzie czynny w godzinach 8:00-15:30, w czwartki czwartek 8:30-17:30, a piątki 8:30-15:30. Przebywać tam może jednak tyle osób, ile jest wolnych okienek. 

Wydział Ewidencji i Spraw Obywatelskich przy al. Piłsudskiego jest czynny w dni powszednie od 8:00 do 18:00, a w sobotę od 8:00 do 15:00. 

Sprawy z zakresu Referatu Komunikacji - rejestracja pojazdu, wyrobienie dowodu rejestracyjnego - można załatwić po wcześniejszym umówieniu wizyty w urzędzie pod nr telefonu (24) 364 55 55.

Sprawy z zakresu Referatu Spraw Obywatelskich  (dowody osobiste, meldunki), a także sprawy z zakresu Referatu Ewidencji Działalności Gospodarczej można załatwić bezpośrednio przy stanowiskach przy al. Piłsudskiego 6 bez wcześniejszego umawiania wizyty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE