Reklama

W nocy po centrum spacerował… cielak

Opublikowano:
Autor:

W nocy po centrum spacerował… cielak - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nietypową interwencję mieli wczoraj strażnicy miejscy - mieszkaniec miejscowości Ryczywół zgubił w Płocku...cielę. Zguba nocą spacerowała przy Stanisławówce.

Nietypową interwencję mieli wczoraj strażnicy miejscy - mieszkaniec miejscowości Ryczywół zgubił w Płocku...cielę. Zguba nocą spacerowała przy Stanisławówce.

Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka spośród 32 próśb o interwencje, które wpłynęły wczoraj do dyżurnego, jedna z pewnością na długo zostanie w pamięci całej straży miejskiej. Otóż wczoraj grubo po północy Centrum Zarządzania Kryzysowego powiadomiło strażników miejskich, że przy Stanisławówce spaceruje cielę… Centrum poprosiło municypalnych, by przypilnowali cielaka, a potem pomogli Muniserwisowi w transporcie.

Właściciel zguby niedługo kazał na siebie czekać - wczoraj po południu handlarz, mieszkaniec miejscowości Ryczywół poprosił municypalnych o pomoc w odnalezieniu cielaka, którego zgubił dzień wcześniej, gdy przejeżdżał przez Płock. - Podejrzewamy, że gdy kierowca zatrzymał się na światłach, cielak wyszedł z samochodu. Na szczęście nic mu się nie stało - uspokaja Jolanta Głowacka.

Całe i zdrowe cielę czekało na swojego pana w jednym z gospodarstw przy Sierpeckiej. Stamtąd, po sprawdzeniu wszystkich dokumentów, łaciatą zgubę mógł już odebrać właściciel.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE