Reklama

W autobusach grasuje szajka złodziei

Opublikowano:
Autor:

W autobusach grasuje szajka złodziei - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uważajcie, uaktywniła się szajka złodziei. Grasują głównie w autobusach Komunikacji Miejskiej i w szpitalach. Trzeba mieć oczy dookoła głowy!

Uważajcie,  uaktywniła się szajka złodziei. Grasują głównie w autobusach Komunikacji Miejskiej i w szpitalach. Trzeba mieć oczy dookoła głowy!

Trudno nie odnieść wrażenia, że za wczorajszymi kradzieżami stoi ta sama osoba lub grupa osób. Złodzieje uaktywnili się już przedwczoraj, we wtorek, ale najwięcej łupów udało im się zebrać wczoraj, w środę. Jak mówi podinsp. Andrzej Rosa z płockiej komendy, kieszonkowcy działają w autobusach i w szpitalach. - W środę z szafki na ubrania w szpitalu św. Trójcy przy Kościuszki zniknął portfel z pieniędzmi, a wczoraj doszło do bardzo podobnego zdarzenia w szpitalu na Winiarach - z takiej szafki ktoś ukradł portfel z gotówką i dokumentami - mówi Andrzej Rosa.

Tego samego dnia kieszonkowcy obłowili się w autobusach. Najpierw jednemu z pasażerów na odcinku Piękna - Graniczna ukradziono z kieszeni kurtki telefon komórkowy. Następnie na policję zgłosił się kolejny poszkodowany, któremu na trasie Wyszogrodzka - Bielska ktoś ukradł portfel z pieniędzmi i dokumentami.

- Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie zmierzające do zatrzymania sprawców kradzieży - mówi Andrzej Rosa i apeluje do pasażerów, by uważali w autobusach, unikali tłoku i ścisku, a także do osób przebywających w szpitalu, by nie zostawiali cennych rzeczy w szafkach czy poczekalni.

Można mieć nadzieję, że złapanie złodziei grasujących w autobusach nie jest niemożliwe - jak dowiedzieliśmy się od Anny Kicińskiej, rzeczniczki Komunikacji Miejskiej, aż 60 autobusów wyposażonych jest w monitoring.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE