Reklama

Uważajcie, włamywacze wciąż grasują na Międzytorzu

Opublikowano:
Autor:

Uważajcie, włamywacze wciąż grasują na Międzytorzu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ostatnich dniach włamywacze najwyraźniej obrali sobie za cel mieszkania na Międzytorzu. Po blokach przy Lachmana, Piaska i Jesiennej, przyszedł czas na blok przy Dobrowolskiego.

W ostatnich dniach włamywacze najwyraźniej obrali sobie za cel mieszkania na Międzytorzu. Po blokach przy Lachmana, Piaska i Jesiennej, przyszedł czas na blok przy Dobrowolskiego. 

Mimo apeli o używanie domofonu i powtarzających się przypadkach włamań do mieszkań, niestety, cały czas dochodzą do nas wieści o kolejnych włamaniach. Jak przekazał rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, tym razem ktoś włamał się do mieszkania w bloku przy Dobrowolskiego i ukradł stamtąd biżuterię oraz wyposażenie. Straty oszacowano na ok. 7 tysięcy złotych.

[ZT]13632[/ZT]

Przypominamy po raz kolejny, by wychodząc z bloku, dokładnie zamykać za sobą drzwi i nie wpuszczać obcych na klatkę schodową. Jeśli zauważycie podejrzane osoby kręcące się koło mieszkań, dzwońcie na policję. 

[ZT]10891[/ZT]

Spośród pozostałych zdarzeń minionej doby rzecznik wymienia jeszcze kradzież audi wartego ok. 30 tys. zł z ulicy Sikorskiego. 

Doba minęła spokojnie na płockich i podpłockich drogach. Nie było wypadków, a kolizji odnotowano sześć - po trzy w mieście i w powiecie. Jako kolizję zakwalifikowano również przewrócenie się na rondzie cysterny z gazem. 

[ZT]13742[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE