Reklama

Uważajcie na fałszywych gazowników

Opublikowano:
Autor:

Uważajcie na fałszywych gazowników - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do nieznajomych zawsze trzeba mieć ograniczone zaufanie, niezależnie od tego, czy przedstawiają się jako pracownicy spółdzielni, gazownicy czy listonosze. Dotkliwie przekonała się o tym w sobotę 81-letnia płocczanka.

Do nieznajomych zawsze trzeba mieć ograniczone zaufanie, niezależnie od tego, czy przedstawiają się jako pracownicy spółdzielni, gazownicy czy listonosze. Dotkliwie przekonała się o tym w sobotę 81-letnia płocczanka.

W sobotę ok. 10.00 do jednej z mieszkanek bloku przy Chopina zapukał nieznajomy mężczyzna. Przedstawił się jako pracownik gazowni, mówił, że przyszedł sprawdzić instalację gazową w mieszkaniu. - Wszedł tylko do kuchni, sprawdził instalację i wyszedł  - relacjonuje podinsp. Andrzej Rosa z płockiej komendy. - Jednak gdy wyszedł, okazało się, że razem z nim zniknął portfel z pieniędzmi.

Razem z wizytą fałszywego gazownika płocczanka straciła 1,6 tys. zł i dokumenty z dowodem osobistym na czele.  Policja apeluje do wszystkich płocczan, by zachowali ostrożność i najlepiej nie wpuszczali niezapowiedzianych obcych do domu. Warto pamiętać, że zanim pracownicy np. spółdzielni dokonują przeglądu instalacji, pomiaru zużycia wody itp. spółdzielnie wywieszają odpowiedni informacje na klatkach schodowych.

Czytaj też:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE