Reklama

Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia na tym odcinku!

Opublikowano:
Autor:

Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia na tym odcinku! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wodociągi Płockie zaczynają kolejny etap budowy kolektorów deszczowych. Będą problemy z przejazdem ul. Tysiąclecia.

Wodociągi Płockie zaczynają kolejny etap budowy kolektorów deszczowych. Będą problemy z przejazdem ul. Tysiąclecia.

Jak informuje zespół ds. medialnych ratusza, jurto Wodociągi Płockie zaczynają kolejny etap budowy kolektorów deszczowych, które pozwolą w przyszłym roku przeprowadzić przebudowę ul. Tysiąclecia. W związku z tym zajmą połowę skrzyżowania ul. Łukasiewicza z al. Kobylińskiego oraz kolejny fragment al. Kobylińskiego (stanie się to po godzinach porannego szczytu). Termin zakończenia prac zależy od warunków atmosferycznych.

- Kierowcy wyjeżdżający ul. Łukasiewicza z osiedla Tysiąclecia będą mogli kręcić w prawo w al. Kobylińskiego, gdzie między cmentarzami ruch będzie odbywał się na dotychczasowych zasadach - uściśla Hubert Woźniak z zespołu medialnego ratusza. - Kierowcy wyjeżdżający z ul. Łukasiewicza i skręcający w lewo wjadą na północny pas al. Kobylińskiego. Na pewnym odcinku - od skrzyżowania do tzw. nawrotki, będzie ona dwukierunkowa.

Co więcej, dla kierowców poruszających się aleją Kobylińskiego w kierunku cmentarzy "zniknie" lewoskręt przed skrzyżowaniem z ul. Łukasiewicza. 

Drugą ważną informacją, którą przekazują urzędnicy jest to, że kończy się przebudowa ul. Łukasiewicza. Trwa wymiana nawierzchni jezdni. Dlatego w poniedziałek, 27 sierpnia, drogowcy całkowicie zamkną fragment ul. Łukasiewicza na odcinku od skrzyżowania z ul. 7 czerwca 1991 r. do północnego przyczółka mostu Płockiego Czerwca 76. Przejazdu nie będzie od godz. 8.00 do 18.00. 

Dzień później, 28 sierpnia, drogowcy całkowicie zamkną także skrzyżowanie ul. Łukasiewicza z ul. Batalionów Chłopskich. Przejazdu nie będzie w godz. 8.00-15.00. Natomiast 30 sierpnia zostanie całkowicie zamknięty przejazd ul. Łukasiewicza w godz. 8.00-16.00 na odcinku od mostu Płockiego Czerwca 76 do skrzyżowania z ul. Kobiałka.

Na tym nie koniec, bo 1 września (w sobotę) w godz. 8.00-16.00 drogowcy całkowicie zamkną skrzyżowanie ul. Łukasiewicza z ul. Długą, gdzie już widać zarys nowego ronda. 

- Całkowite zamknięcie jest podyktowane chęcią uzyskania jak najwyższej jakości układanej nawierzchni - tłumaczy Woźniak. -  W każdym przypadku autobusy KM będą kursować objazdami. Prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość, prace te są sygnałem kończącej się przebudowy ul. Łukasiewicza. I trzeba też pamiętać, że harmonogram robót może ulec zmianie ze względów na warunki atmosferyczne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE