Reklama

Uwaga, grasuje złodziej. Daje dolary

Opublikowano:
Autor:

Uwaga, grasuje złodziej. Daje dolary - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Złodziej działa w ten sposób - zaczepia nas na ulicy i pyta o najbliższy bank albo kantor. W nagrodę daje dolara, a po odejściu hojnego turysty zostajemy bez pieniędzy…

Złodziej działa w ten sposób - zaczepia nas na ulicy i pyta o najbliższy bank albo kantor. W nagrodę daje dolara, a po odejściu hojnego turysty zostajemy bez pieniędzy…

Policja wie na razie o dwóch ofiarach sprytnego kieszonkowca, których złodziej okradł wczoraj przy Jachowicza i Powstańców Styczniowych . Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, wczoraj do komendy zgłosili się dwaj młodzi mężczyźni, których okradziono wczoraj w centrum miasta. - Z zawiadomienia wynikało, że w godzinach 14.20 – 14.30 mężczyzna, który mówił łamaną angielszczyzną, zaczepił pokrzywdzonych, pytając się o bank lub kantor - relacjonuje Krzysztof Piasek.

W obu przypadkach zaczepieni mężczyźni uczynnie wskazali drogę. Obcokrajowiec z wdzięczności podarował im po dolarze. A po odejściu cudzoziemca okazywało się, że nieznajomy ukradł im pieniądze - 20-letniemu płocczaninowi z kieszeni kurtki, a 22-latkowi z powiatu włocławskiego - z saszetki.

Policja szuka złodzieja. Oto co o nim wiemy:
Ze wstępnych ustaleń wynika, że po mieście porusza się w towarzystwie pięciu innych osób.

Za policją podajemy rysopis: złodziej ma ok. 40 – 50 lat, wzrost około 180 cm. krępej budowy ciała, włosy krótkie czarno – siwe, ciemna karnacja.

Mężczyzna ubrany był w ciemny płaszcz do kolan, ciemne spodnie i ciemne półbuty. Mężczyzna mówił łamanym językiem angielskim.

Policjanci prowadzą ustalenia w tej sprawie, wszelkie informacje mogące przyczynić się do zatrzymania złodzieja można przekazywać telefonicznie (również anonimowo) pod nr tel. 24 266 15 30 lub bezpłatny 997.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE